Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Feri1977

    senior tag

    válasz mark! #1838 üzenetére

    Fut igen, de látom rajta a kis szaggatást, nézd meg egy másik telefonon, azon zsír gyors, maga már mikor indítod versenyt, a menü jönne animációk stb. Akkor se annyira folyamatos már látni rajta, mikor meg megy a verseny, mikro szaggatásokat látni, a g2-őmön, és redmi note 4-en ez folyamatos volt. Mindegy. Ez van. Csak azért adtam el amúgy a redmi note 4-et, mert túl nagy volt, nehéz volt fogni, zsebbe tartani stb. Pedig eleinte nagyon örültem, hogy ilyen szép nagy, minden élmény így jobb volt rajta, viszont rajöttem túl nagy nem jó a minden napokban kezembe is nehezen fér el így váltottam erre, de ez meg túl kicsi pfff. Mi az istenért nem csinálnak mondjuk 5.3-as telefont, az tökéletes lenne, mindegy.

    Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

  • Feri1977

    senior tag

    válasz mark! #1838 üzenetére

    Úgy általánosságban mondva, a snapdrag processzoros telefonok jobban viszik a játékokat, az ilyen kirin, mtk stb. procikkal szerelteken meg akad. Most néztem meg youtube-on csr2 racing videókat különböző telókkal, és erre jutottam, meg a xiaomi redmi note 4-emen tényleg gyorsabb volt akadás mentesebb, pedig az fele ennyibe került, mind1 ez van. A teló nagyságát meg még szokni kell az 5.5 colos után mert ez csak 5.2, túl pici valahogy, de majd megszokom.

    Az SOT időre írjatok kérlek, hogy nálatok a képernyő idő mennyi egy teljes feltöltéssel, mert nálam 5 óránál több nem jött ki, köszönöm szépen.

    [ Szerkesztve ]

    Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

Új hozzászólás Aktív témák