Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gombasm

    aktív tag

    válasz jeni #24 üzenetére

    Dupla off: ("Mindent elmond,hogy nem rég az OTP is kihátrált a HMS-bl..." - szerintem amúgy aki normális banki ügyintézést akar, az már régen megtette, hogy szakított ezzel a banknak nevezett őskövülettel.)

    Jelenleg P40 Pro -t használok (amit mellesleg jóval olcsóbban vettem meg használtan, mint ezt vehetném meg újnak, pedig: amoled, gyors proci, 5G, 8/256GB, stb....), így első kézből tapasztalom a (hivatalos) GMS hiányát. NFCt, telefonos fizetést nem használok, nem használtam soha, tehát nem is hiányozhat.
    Az EESZT hibátlanul működik a HMS -ből telepítve, használom, szóval ezt a megjegyzést nem értettem. (Persze, ha valaki nem használ ilyen rendszerű telefont, akkor kénytelen a pletykáknak hitelt adni - nem kéne.)
    Több banki alkalmazás is működik HMS -ből telepítve, én a CIB -et használom: hibátlan.
    Aki pedig nem tud egy Gspace -t feltenni, hogy a nélkülözhetetlen (?) GMS meglegyen, az vessen magára. Még az értesítések is jönnek az alatta telepített alkalmazásoktól. (Igaz, hogy a telefon panaszkodik, hogy a Gspace sok energiát használ a háttérben, mégis sokkal hatékonyabban használódik az akku, mint hivatalos GMS alatt, gyakorlatilag ugyanúgy bírja, mint bármelyik Huawei - legalább két napig.)

    Szóval ezzel a telefonnal (Nova 9 SE) alapvetően két baj van: nincs 5G és drága. Jövőre vagy esetleg idén év végén használtan (de valószínűleg újként is már) nem lesz rossz vétel.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro

  • gombasm

    aktív tag

    válasz Bog #29 üzenetére

    "Tehát a felhasználók 97%-a."

    Akkor ezzel meg is van a Huawei 3% -os részesedése a piacból, kb. ennyit tudnak magukénak mára. Amiért idejöttem olvasni (már nem is emlékeztem, hogy írtam ide kommentet), az az, hogy pont most vettem egy ilyen telefont használtan, másfél év hivatalos garanciával, papírokkal, hibátlan, karcmentes állapotban, 40e -ért szállítással. Ennyit szerintem még ma is bőven megér. (Tartalék készülék lesz, de néha nosztalgiából használni fogom tartósan is. Gspace -el, persze :K !)

    Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro

Új hozzászólás Aktív témák