Új hozzászólás Aktív témák

  • pepetech

    őstag

    válasz Tigerclaw #4 üzenetére

    olcsóbb kategóriában is értéket képviselnek számomra. kis ideig használtam Huawei Mate 40 Pro-t oké tudtam futtatni google dolgokat vannak emulátorok. de úgy 1 hónap után rájöttem, hogy több sebből vérzik a google okosítás és sok aprócska alkalmazás amit használtam nem volt elérhető. Hiába volt a világ legjobb kamerája akkor benne hiába atom stabil a telefon. De megváltam tőle. Persze az egyik szemem sír a másik pedig nevet.

    Ha érték tartóbblenne a huawei akkor maradt volna nálam de akkorát zuhant a mate 40 pro ára is ahoz képest amennyiért vettem, hogy nem láttam értelmét. most egy iphone 11 pro van nekem ami mindenre elég. de ha lett volna a mate 40 pro-n google és a használt piacon a sok bocsánat a kifejezésért "buta" ember nem nyomná le indokolatlanul a használt készülékek árát akkor még most is az lenne nálam. Viszont a vicc az egészben hogy 1 év múlva drágább lesz használtan az iphone 11 pro mint a mate 40 pro a használt piacon.

    Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

Új hozzászólás Aktív témák