Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz Azie #467 üzenetére

    -nem mások zsebében turkáltunk, csak gondolatébresztőnek szántam,
    [link]

    Ezt most nem rosszindulatból írom és nem is fröcsögő nyállal csapkodva a bill-t, hanem teljesen természetes hangnemben írom, ha lehet így nevezni. :) Szóval...

    És az ugye megvan, hogy megvan a megvan?!
    Értsd: ez is egy off és te már sokadik vagy, aki pontosan ezt teszi (GYK: turkálgat, meg nem éri meg szöveg, csak épp a "háttérben"), tehát, aki nem teheti meg, még hitel szinten sem, hogy vegyen 300 ezer feletti készüléket, az kopjon már a náthás halál f....izébe, mert kicseszett unalmas olvasni ezt minden egyes drágább készülék tesztnél, ami egyébként nagyon frankó lett! Attól, hogy ez egy fórum, ez még nem képezi védekezés tárgyát, hogy ezt hozd fel, hogy miért van meg a megvan! (ellenérvnek)
    Szakmai részét szeretnénk végre olvasni, nem azt, hogy megéri-e, vagy nem éri meg! Nyilván aki, hitelre vesz ilyet, vagy drágábbat, mert egyébként egyik napról a másikra él, az konkrétan hülye, de az megint más kérdés.

    Lehet menni "fáradt gőz" topikba és a végtelenségig kitárgyalni, hogy miért nem éri meg manapság már-már gamer laptop áron telefont venni De ne a saját topikjában. Részemről ez a része a továbbiakban nem érdekel.

    ------------------

    ON:

    Telefont megnéztem, megfogtam, nyomogattam MM-ban és be is rendeltem, okosóra jár hozzá. :) S9+-t addig eladom, tehát lesz mate 10 pro meg 20 pro, aztán majd kiderül melyik marad az S10 érkezéséig.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák