Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xedamen

    senior tag

    válasz thomas92 #3835 üzenetére

    Igen, teljesen jogos, így van. Én is leírtam a személyes tapasztalataimat a 3 napos cseréimmel kapcsolatosan, de mikor azonos kérdéseket tesszük fel századjára:
    - Cseréli a Huawei a készüléket?
    - Hány nap a szervíz?
    - Tartozékot lehet elcsalni jó magyar módjára?
    - Lehet tudni előre, hogy BOE vagy LG?
    - Függő a készülék?
    - és társai

    Na ezeket össze lehetne szedni szépen. Ne érts félre, nem azzal van bajom, ha valaki leírja, hogy mi volt a menete a cserének, a személyes tapasztalat megosztása igenis fontos. Csak a folyamatos ismétléseket lehetne kikerülni egy kis összefoglalóval.

  • Tokko

    csendes tag

    válasz thomas92 #3835 üzenetére

    Na ezzel pontosan így voltam én is.. Most hogy már új készüléket kaptam... Tovább lépek és Max azt olvasom el ami érdekel... De ha valakinek problémája van azzal ahogy leráznak vagy beszélnek vele kérdezze meg hol lehet panaszt tenni...
    Azután hogy ezt megtettem kiemelt ügyfél lettem 🤔.. És többször felhivtak rejtett számról.. Elnézést kértek és tájékoztattak a lehetőségekről.. Elmagyarázták amit amúgy is tudtam.. De azért legalább bocsánatot kértek azért ahogy beszélt velem egy két ügyintező.. Mert azért ne keverjük össze azt hogy ki kiért van...
    Másrészt ezért a hangsúlyért más helyzetben már rég lejárt a kezem ha nem hunyászkodott meg az illető.. De persze egy nő volt aki személyeskedett velem.. Így mit tudok tenni?! Hallgatók max csúnyán nézek. 😏 Úgy tesznek mintha neki kéne kifizetni a hibás telefont..

    Frissítés... nekem a 3. Készülék azzonal 146 ost dobta ki. Boe kijelzős.. De itt már nincs belenyulva meg amúgy Vodafone tol lett véve az első.. De ezt már szerintem ők (voda) se tudják követni hogy milyen telefont kaptam a végén..
    Az meg érthető hogy valakinek nem tetszik akár egy apró hiba... Nyilván emberre válogatja kinek mi fér bele.. Prémium kategória... Úgyhogy úgy is nézzen ki.. Különben is ki mire használja az is egy másik dolog.. Én pl távirányítónak.. Fényképezni.. Akár filmet nézni munkaidőben vagy játszani.. Honfoglaló stb.. Torrentezni.. Pc laptop már csak akkor volt Használva ha nem volt telefonom.. Ami igen ritka.. Bár most elofordult..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák