Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KoNZoLik@

    veterán

    válasz Wucky #1398 üzenetére

    Ok, sok sikert neked is hozzá...👍
    Amúgy minden műszaki kütyüt kb 1 évre gyártanak nem véletlenül, fogyasztói társadalom, kelljen évente venni újat! Gondolj bele, hogy tudnák évről évre eladni a sz@rjaikat😂

    [ Szerkesztve ]

    ***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

  • xedamen

    senior tag

    válasz Wucky #1398 üzenetére

    Én sajnos minden évben elkövettem azt a hibát, hogy március környékén megvettem a legújabb Samsung Galaxy S-t, majd október körül az iPhone-t. S8-nál megfogadtam, hogy soha többé Samsung. iPhone-t idén már nem veszek, tavaly volt X-em, e az idei Max 64Gb 440-ért kiba**ta a biztosítékomat. Májusban vettem meg életem első Huawei készüléket (P20 pro) és nem tudok rá rosszat mondani, kivéve a picit gyengus Kirin 970. Augusztus óta OnePlus 6-om van (szintén első), nagyon jó készülék, de nincs meg a prémium érzés (nyilván, 170 ezerért nem is vártam). Zavar a FullHD kijelző ha egy QHD-s kerül mellé, a mono hangszóró... Úgyhogy én is Mate 20 Pro mellett döntöttem. Kissé bánom a 6GB RAM-ot, n3m azért mert nem lenne elég, hanem ha Xiaomi meg OnePlus 150-70ért bele tudja tenni, akkor nehogy már 330ért ne férjen bele... Na mindegy, várom nagyon. P20 videós képességei nem voltak erősek, ez most javult, szebb kijelző, nagyobb akksi, nekem ennyi elég. Szerintem nem fogod megbánni. Jah és aki a szoftveres támogatást említette: P20 már utolsó béta Pie-t tolja, elvileg valahol már a végleges is kint van. Samsung talán január/februárban elkezdi szórni.

Új hozzászólás Aktív témák