Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #99094528

    törölt tag

    Kedves cikkíró, csak szeretnék 2 dologról szólni
    a cikkben írod hogy ez az első ami megjelent Kirin 710-el ez csak magyarországon igaz , a második hogy azt állítod első alkalom hogy a hátlapinál nagyobb felbontású mint az előlapi kamera, ez sem igaz, csak magyarországon érévényes mivel a P smart PLUS nálunk még nem érkezett meg :)

    egyébként a telefon nagyon szép ,de végignézve a tesztet a micro usb -t cserélték csak ki type C-re illetve átpozícionálták a(képekalapján totálazonos ) kamerát a közepére , illetve kapott egy jobb wifi-t , ezt leszámítva viszont még a kijelző is 100% megegyezik mint minden más a P smart PLUS-al , amikor a kishugomnak kerestem ajándékot jobb is hogy nem volt még, mert a tesztetekből (mellesleg klassz lett a cikk :K ) világosan látszik hogy +150 euro nem feltétlen sok de nem is a legjobb ,
    amikor magamnak kerestem , kb azért nem a P smart PLUS-lett mert az micro usb-s , így lett NOKIA 7 PLUS, asszem jól döntöttem ,még ha így több a káva a telómon akkor is..

    sokáig agyaltam hogy megérné e ezt megvárni , de a cikk után.... :) legalább most már tudom hogy nem vettem rosszabbat, jobbat se, de így minden oké :) .

    [ Szerkesztve ]

  • #99094528

    törölt tag

    válasz #99094528 #21 üzenetére

    mondjuk, az előlapi kamera miatt a hugom imádja, állandóan szelfiket lövöldöz, igazi lánytelefon az...
    meg úgy általában a működésére sem panaszkodik semmit, szóval szépen pörög az új Kirin így kb 2 hónap után legalábbis

  • #99094528

    törölt tag

    válasz arabus #28 üzenetére

    elfogadom ha neked jobban tettszik a kijelző, nfc-t hugom nem használ azt sem tudja mi az...akkor minek neki? neki jó a smart PLUS
    magam sem használom itt nyugaton sem, túlzás lenne kijelenteni hogy egy év múlva nem lesz olyan hogy nem azzal fizetek , nemigen találkozom okkal hogy használjam, szimplán fizetek kártyával, ha a nokiáénál szebb a kijelzője azt elfogadom, de ez is egyéni ízlés kinek mi a szebb...
    és semmi fikázást nem mondtam, mindentől függetlenül nekem bejön a teló.
    és a minőségi drágább de kidolgozottabb telefonokat, a jó árérték arányú akármiknél 99%-ban én is jobban szeretem, csak amit magamnak vettem régebbi ezért olcsóbb ennyi a külömbség. :D

    [ Szerkesztve ]

  • #99094528

    törölt tag

    válasz arabus #34 üzenetére

    megértem hogy tettszik, nokiában van is nfc, deőszinte leszek veled ha a korosztályomat megkérdezem nem ismerek senkit aki használná (20-25) a többség azt se tudja mi az
    ,arra van a paypass, elfogadom hogy neked sokkal kényelmesebb hogy minden egyben van,
    azt is értem hogy mit tettszik ebben abszolút kieggyensúlyozott mindenben klassz középkategóriás telefon ez is, én szeretem az ilyeneket, sokkal jobban mint a Poco féle ,van egy procim egy kacatban.. stílust.

    de én nem látom sehol hogy kérdeznék vagy említenék, a köztudatban nemigen látom elterjedve az nfc-t , magát a megoldást elismerem, de csak egy újabb a rengeteg mostani közül

    eleve kisebb dolgokat németeknél bemész sokszor még mindig nem fizethetsz még kártyával se(otthon se) boltja válogatja 5-10 euro gyakran, ezalatt marad a készpénz de van ahol 25, ott mit csinálsz?
    kocsmában se hallottam semmi ilyenről kérlek, kizárólagosan ahogy állítod, ez még marha messze van, és eleve sok ember még a kártyás fizetéstől is óddzkodik,
    és még az sem biztos hogy átveszi a többi fizetési módszer helyét,

  • #99094528

    törölt tag

    válasz arabus #41 üzenetére

    ez azoknál összeszedettebb telefon, fölösleges azokhoz mérni, ezt azoknak találták ki aki az ár érték arányt a használhatóságban, részletekben látják.
    a bajom vele hogy későn jött ki, ennyi ez tolt el mindent számomra.
    és nem a telo ellen írtam amit korábban írtam, csak nem értetted amiket írtam ennyi....én 3 telot hasonlítottam össze, ennyi.

Új hozzászólás Aktív témák