Új hozzászólás Aktív témák

  • #99094528

    törölt tag

    Kedves cikkíró, csak szeretnék 2 dologról szólni
    a cikkben írod hogy ez az első ami megjelent Kirin 710-el ez csak magyarországon igaz , a második hogy azt állítod első alkalom hogy a hátlapinál nagyobb felbontású mint az előlapi kamera, ez sem igaz, csak magyarországon érévényes mivel a P smart PLUS nálunk még nem érkezett meg :)

    egyébként a telefon nagyon szép ,de végignézve a tesztet a micro usb -t cserélték csak ki type C-re illetve átpozícionálták a(képekalapján totálazonos ) kamerát a közepére , illetve kapott egy jobb wifi-t , ezt leszámítva viszont még a kijelző is 100% megegyezik mint minden más a P smart PLUS-al , amikor a kishugomnak kerestem ajándékot jobb is hogy nem volt még, mert a tesztetekből (mellesleg klassz lett a cikk :K ) világosan látszik hogy +150 euro nem feltétlen sok de nem is a legjobb ,
    amikor magamnak kerestem , kb azért nem a P smart PLUS-lett mert az micro usb-s , így lett NOKIA 7 PLUS, asszem jól döntöttem ,még ha így több a káva a telómon akkor is..

    sokáig agyaltam hogy megérné e ezt megvárni , de a cikk után.... :) legalább most már tudom hogy nem vettem rosszabbat, jobbat se, de így minden oké :) .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák