Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Forestjo

    senior tag

    válasz zolikaDB #2290 üzenetére

    Ha az A50-et mondod, akkor minden további nélkül azt mondom, hogy a Samsungot kell választani, bár az is igaz, hogy ott meg hatalmas méret miatt nem éppen nőnek való mobilról van szó.

    Az A40 esetében már inkább azt mondom, hogy a Huawei a jobb, de itt is van méretkülönbség, de itt a Huawei a jóval nagyobb. Az A40 már inkább egy női méretü gép. De viszont teljesítményben és tudásban egyértelmű hogy a Máté 20 Lite a jobb. Ha ez nem szempont (hiszen az A40 sem buta telefon), akkor jobban jár a Samuval.
    A nagy előnye az AMOLED kijelző és a folyamatosan megjelenő óra/dátum és egyéb értesítések jelzése! Ezen kívül ragyogóan testreszabható, mint minden Samsung.

    Én éppen a napokban váltottam erről egy Samsung A7(2018)-ra. Nekem az jobban bejön, sokkal jobban testreszabható és most hogy megkapta az is a 9-es droidot, szerintem ennél jobban sikerült az optimalizációja. Azt is tudom ajánlani, hiszen árban az is benne van a keretben.

    [ Szerkesztve ]

    Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

Új hozzászólás Aktív témák