Új hozzászólás Aktív témák

  • z00mhead

    tag

    válasz C0mman #10548 üzenetére

    Őszinte leszek, a Blade-emen nemrég cseréltem le a gyári 2.2-t egy Ice Armor II-re, és hát ég és föld, bár ezt szerintem sokkal inkább lehet köszönni az optimalizált rendszernek (amiért ezúton is :R a készítőknek), mintsem a 2.2-2.3 váltásnak.
    DE.
    A Slim 2.2-es gyári rendszere (valszeg az erősebb vasnak hála), meggyőző, a megfelelő app-okkal pedig simán hibátlanná tehető, szerintem felesleges messiásként várni bármi 2.3-as gyári romot (a főzött romokkal csak az a bajom, hogy sajnos nincs a Slim mögött olyan user és fejlesztő-user réteg, mint a Blade mögött, így kevesebben foglalkoznak vele, tehát főzött romok lényegesen kevesebb tapasztalattal rakódnak össze = az én szememben kevésbé megbízható - ezzel persze lehet vitatkozni).

    Viszont volt szerencsém ICS-t nyüstölni egy 120 dolláros kínai csodán (Ainol Novo Advanced II), és az nagyon kéne, az nagyon tetszett.

    Nem belepofázás, de ne hívjuk már kicsikémnek a tabot. Se nem kicsi, se nem pedig "az egy gyűrű" jellegű valami.

    Vicces idézet - birtkokolt kütyük (kívánságlista) - életigazságok (lehetőleg Coelho) - random link

Új hozzászólás Aktív témák