Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wookie

    tag

    válasz tagagaba53 #17859 üzenetére

    Ezt írtam,hogy az első induláskor kijött nekem egy ablak,amiben közölte,hogy talált egy sd kártyát.Még a nevét is megmondta,hogy Sandisk.És ha rányomtam az ablakra,akkor megnyílt egy nagyobb ablak,amelyben kiválaszthattam,hogy miként kezelje az sd-t.Az első lehetőség,hogy tárhelyként.Itt csak média tárolására lehet használni.A második lehetőségnél már nem tudom hogyan fogalmazott,de a lényege ugyanaz mint a cm11-nél a pipa.Csak annál a lehetőségnél megemlíti,hogy ehhez a beállításhoz meg kell formáznia az sd kártyát.Én meg nem fogok újra felmásolni rá minden cuccot,hogy megtudjam tényleg az e amire gondolok. :)
    Nálad nem dobta ki ezt az ablakot?Ha volna egy felesleges,vagy üres sd-m,akkor kipróbánám,de így elmenne fél napom mire visszapakolnám rá a cuccokat.Telepítés szempontjából meg nekem elég az egy giga,mert nem sok mindenre használom a telót.Az aksija is haldoklik már.Örülök ha lehet használni. :)
    Amúgy eddig annyit értem el,hogy feltettem az Xplosed-et,hogy tudjon dolgozni a Greenify.Nagy nehezen megtaláltam a rendszergazda beállítást.Jól eldugták. :) Mondjuk már a 12.1-ben is hasonlóan volt,csak annyi különbséggel(ha jól emlékszem),hogy abban még mintha bent lett volna,a proci és az ütemező állíthatósága.Ebben viszont nem találtam eddig.És ebben is úgy mint a 12.1-ben alapban van 128 mb zram.
    Ami elégnek tűnik de ennek ellenére is nagyon meg tudják fogni az éppen a háttérben készülődő folyamatok.Ez volt a cm11-ben is de ott enyhébben.Pl. amikor épp neteztem vagy face-t pörgettem és elkezdett látványosan lassulni,akkor már tudtam,hogy valószínüleg a play akarja közölni,hogy van valami frissítés.Na ezen ez úgy zajlik nálam,hogy szépen megy a netezés,valaki rámír viberen,de mielött azt megtudnám,beáll mint atom. :D
    Aztán csak türelem és kötél idegek kérdése,hogy megtudjam miért várunk. :)
    Még kipróbálnám a proci/ütemező állítását,mert a cm11-ben sokat javított az Interactive/Fiops beállítás választása.(Akku idő kárára)Viszont ebben még nem találtam ilyen lehetőséget.
    Összegezve meg kell állapítsam,hogy ez a vas kevéske ezekhez a rom-okhoz.El lehet velük lenni de nem az igazi.A cm11-et sokkal jobban rá lehetett igazítani.Ez meg sokkal szebb,jobb.Bár hiányoznak belőle számomra kedves dolgok,mint pl. némítás gomb,kikapcsoláskor az a tv-s effekt. :)
    Úgyhogy szerintem még ismerkedek vele egy kicsit,aztán visszarakom a jól bevált cm 11-emet. ;)
    Ui.: Az még sokat lendít minden rom-nál a teló kapacitásán,ha "véletlenül" lemarad a Gapps. ;)

    Szerk.: Amit linkeltél a #17860 hsz-edben,ott kb az van leírva amit próbáltam elbrekegni. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Redmi Note 12 Pro ッ

Új hozzászólás Aktív témák