Új hozzászólás Aktív témák

  • Santino

    aktív tag

    válasz scyllarus #4254 üzenetére

    Én igazából e fórum miatt váltottam (PH! app), mert a gyári firmware 4.4.4, oda pedig nem fejlesztették az appot.
    Nekem bevált, kb 2 naponta töltöm, ahogy az eredetivel is. Sokkal szabadabban tudsz tulajdonosa lenni a készüléknek.
    A GPS probléma néha előjön, néha nem. Igazából nem tudom, hogy készülék probléma e vagy navigációs probléma. Az esetek 95 százalékában nincs vele gond.
    A kamera tényleg gyengébb lett valamivel, de egy megfelelő alkamazás sokat segíthet, jelenleg ugyanolyan képeket csinálok vele, mint a régi időkben.
    És az is sokat számíthat, hogy az SD kártyádat tudod a rendszer részeként is használni, akkor pedig bőven kitolódik a 8 GB-os korlát.
    A néhány másodpercig történő nem reagálást (ahogy Ernesst említette) korábban én is tapasztaltam, de sajnos nem tudom, hogy melyik verzióban (hetente majd havonta frissült a 14.1). A mostani 20180404-ben még nem tapasztaltam. És úgy emlékszem, hogy a legutolsóban sem (talán 20180801) volt.
    A gyorsasága, számomra meglepő volt, régi hardware, gondoltam akadozva fogja vinni az újabb android verziót. De nem, teljesen kezelhető.
    De ha esetleg ebben gondolkodsz, a bootloader ki kell nyitni, hogy egyáltalán valamit kezdeni tudj vele.

    [ Szerkesztve ]

    Asus RT-N18U & FreshTomato Firmware 2020.6 K26ARM USB AIO-64K-NOSMP

Új hozzászólás Aktív témák