Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Monos84

    tag

    válasz petyametyo #9160 üzenetére

    Igen, G300 körül vannak elírt dolgok. pl.: a mai napig jó pár helyen 1350-es aksit írnak holott 1500-as van benne. A kijelző is jobb mint amit írnak, és IPS nem sima TFT. Van rá gyári ICS is pedig van ahol csak GB-vel írják... :)

    De hogy mennyivel jobb vagy sem az általad említett LG-nél, nem tudom. Egyrészt nem volt még szerencsém ahhoz a készülékhez, másrészt nem igazán rajongok az LG telefonokért :N

    DE gyors ránézésre, az LG képes 720p-ben videót felvenni, sajnos a G300 csak 640*480-ban.
    És ebből ki indulva az LG-ben valami kicsivel jobb ha 720p-re képes (cpu vagy gpu). YouTube-on eme teszt videók elég korrektek. Ám azt nem tudom videó alatt van-e neki autofokus, G300-nak van. Bár ez is csak akkor fontos szerintem ha 1 évben nem csak 1x akarunk videót felvenni a készülékkel :))

    Én személy szerint nem bántam meg a G300-at, első okos telefonnak pöpec. Kinézete is jobban tetszik a P970-nél, ahogy néztem a képeket róla. No meg Én fölöslegesnek tartom azt a 4 "gombot" alúl. Nekem ez is kizáró ok már.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák