Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz automatamas #4283 üzenetére

    Szerintem inkabb csak az van, hogy csak az ir ide, akinek valami problemaja van.
    Az ok nagyon egyszeru:
    - Nincs folyamatos ki milyen firmware-t akar felrakni es miben mi a jo beszelgetes, mert felesleges es hulyeseg lenne, a gyari szoftware annyira jo, gyors es stabil, hogy eszebe nem jut senkinek feleslegesen mokolni, kiveve ha be van csipodve arra, hogy ha belep a menube es megnezi az android verziot, akkor mindig a legfrisebbet lassa, akar olyan aron is, hogy vallalja, hogy instabilabb es lassabb lesz a telo. Nem tudom, van-e itt koztunk ilyen ember, de nem hiszem.
    - Nincs tul sok hozzaszolas, mert minek? Minden mukodik faszan, gyorsan, stabilan, kamera siman automata modban is jo kepeket keszit...

    Az a nagy helyzet, hogy attol a par problematol eltekintve nincs mirol beszelni, es azok is kb a felhasznalok nagyon kis reszet erintik.

    Amit mindenkepp tanacsolnek, az az, hogy a vasarlast ugy idozitsd, hogy mikor kibontod, tok mar azonnal legyen hozza, mert ez az uveg, amibol gyartva van, ez ugy viselkedik, mint kanos homi kezeben a bortoni szappan...
    Vagy csak a htc annyira mindenki elott jar, hogy mar a gravitaciot is tudjak befolyasolni, es minimum 2g hat a telefonra. :(

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák