Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz CptAdamica #4261 üzenetére

    Szerintem ugy kb 1mm-el vastagodik meg, de oszinten szolva meg igy is ezerszer kenyelmesebb kezben fogni, mint nelkule.
    Nem tudom, htc-nel ki talalta ki, hogy a jo kis fasza, minosegi, merev es tartos fem keszulekhazakat erre a fos uvegre csereljek le, de csodalom, hogy gyarilag nem beszappanozva jott, mert ennel mar csak akkor lehetne csuszosabb...
    Szoval +1mm, cserebe a telefon 2000 fokon langolo szerelme a gravitacio irant elegge lecsokken, mar nem akarja a karjaiba vetni magat minden masodpercben. Plusz nekem eleg minosegi cuccnak is tunik.
    Az egyetlen, ami zavar benne, hogy az edge sense neha ugy erzi, mintha szoritana a tok, de picit az ember raszorit, vagy arrebb huzza a tokot es megoldva. Olyan meg nem fordult elo, hogy edge sense funkcio a tok miatt aktivalodott volna, csak 1-2 kis kek pottyot mutat oldalt, hogy szoljon, hogy szoros a ruci es kesz.
    En erosen ajanlom!

    Liquid Crystalt meg nem probaltam, fuhoz kepes milyen, nagyon eros? :DDD

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák