Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pr3ciSioN

    aktív tag

    válasz ferob #32457 üzenetére

    csak eddig egyik telefonom sem csinálta azért kezdtem el "aggódni". az a baj ha nem egy méteren belül van a telefon akkor nem hallom meg ( 2 évet dolgoztam hangos helyen füldugó+fültok (egyszerre) és még úgy is néha hangos volt , az ébresztőm is az 14 ezer KHz vagy mi az a magas hang , mert különben nem kelek fel) néha még a telefonban is ordítva beszélek ( a hívott felek nagy örömére :DDD ) akkor megpróbálom megszokni.A telekomba bementem mondtam a pultos kis csajnak hogy lett egy s3 -m és kisebb kártya kellene bele , erre fogta kivette a pult alól a kártya vágót kivágta és elköszönt.

    Tényleg kllzslt is kérdezte már de nem láttam hogy jött válasz , ha eltűnik az ébresztő ikon akkor még ugyan úgy ébreszt? mert nekem is van hogy eltűnik hiába az a legutolsó megnyitott alkalmazás :F

    Más :
    Jó dolog ez az infra mert tegnap valahova elherdáltam a távirányítót és most muszáj telefonról vezérli és külön öröm hogy képcsöves tévével is megy :D

    [ Szerkesztve ]

    \HTC ONE M8 ----> Más nem is kell\ A Reszkessetek Betörők a gyerekek Die Hardja

Új hozzászólás Aktív témák