Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g0n21

    senior tag

    válasz Ritka90 #16302 üzenetére

    Főleg amit a telefonok a női táskában kapnak... Én nem is értem... Barátnőm SGS3-ára feltettem egy fóliát, egy héten belül undorítóan karcos lett... De nevelésképpen már nem cserélem neki két hetente: 1) elfogytak az ebay-es, tokok mellé érkezettek, másrészt, tanuljon csak meg vigyázni rá (pedig önköltségből vette)....

    BTW, fólia az enyémen is van, noname kínai, de nem látok különbséget a Brando és e között. 30 darab kínai kijön egy brando árából :)

    Tokot pedig sokáig használtam, majd (már nem tudom pontosan melyik fórumtársunk mondatai megfogtak): minek legyen tok a telefonomon? Hogy ne érezzem, hogy fém? Hogy én szenvedjek egy tokkal, hogy majd szép legyen, mikor eladom?

    Szóval két hónapja nincs tokban, és nincs a hátán karc.. a sarkán van, de azt tokban szerezte...

    [ Szerkesztve ]

    Kronometer.hu // nick: Gonzi // Cartier Santos 100 XL 1,8m // Cartier Ronde Croisiere 1,55m // Cartier Santos Dumont small ar-ac 1,7m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Breitling Chronomat B01 42mm 2,2m

  • enginev3.0

    félisten

    válasz Ritka90 #16302 üzenetére

    Egy kézzel normál női kezekkel a One nagy, nekem nem női kezem van, bár nincsenek lapát kezeim, de egykézzel hazudnék ha azt mondanám hogy simán írok, leginkább az A betűt nem érem el, ami ugye a legtávolabb van, de olykor még az S is nehézkes!
    Viszont ha az ember ül vagy tudja két kézzel nyomkodni akkor sokkal jobb a nagyobb kijelző
    Egyébként fogásra jobb szerettem a 8x-et, a One túl csúszós, de ezt lehet csak azért tartom így mert nagyon féltem, mivel egy 150ezres készülék, és csúszós, és az ember nem akarja véletlen sem eldobni, vagy hogy kicsússzon a kezéből, szóval ebben lehet van egy kis túlzás is részemről

    (#16308) Xaels@ Ha már írtad akkor bizony én is átsiklottam felette, tényleg nem láttam, csak most néztem ahogy vártam az állomáson, és kipróbáltam a fényképezőt hogy működik ez is :K

    [ Szerkesztve ]

    A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

Új hozzászólás Aktív témák