Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Zsoccc #3 üzenetére

    régen egér+billentyűzet megoldással lehetett 1gépen cooperative játszani... csak hát én világéletemben egérhez voltam szokva és ezért a billentyűs/gamepad-es irányítás nagyon rossz nekem... cooperative pedig neten keresztül jó poén lenne :) sajnálom, hogy az ilyen stílusú játékoknál a konzolosok előnyt élveznek... másik fájó pont pedig a verekedős játékok... régen a mortal kombat1-2-3 még jó volt nagyon pc-re is, meg a wwf-el is rengeteget szórakoztunk egymás ellen, de újabbakat nem láttam már pc-re :( (vagy csak a figyelmemet kerülték el...)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Zsoccc #5 üzenetére

    igen, azt láttam... szerintem kipróbálom... habár a street fighter sorozat valamiért nem ragadott meg soha igazából... a mozgások lemodellezése furcsa volt mindig is a szememnek :) a mk, tekken, killer instinct sorozat volt a kedvenc mindig :) amikor általános sulisok voltunk (kb '92-93 környékén), 1ik osztálytársunk "betegszabira" ment, mert a bátjya kölcsönkapta a nintendót valamelyik haverjától, mi meg suli után csoportosan mentünk hozzá és estig nyomtuk a mk-t egymás ellen felváltva :) azok voltak a szép idők... és nem értem, hogy miért nem adnak ki hasonló stílusú játékokat pc-re is: multiban neten keresztül cheat kizárásával szerintem irtózatosan zsúfoltak lennének a szerverek :) lehetne ranglétrát készíteni, aztán "erősség" szerint lehetne választani ellenfelet... achievement rendszer is dobna az egészen simán :) ...de ez már nagyon off :)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák