2018. október 17., szerda

Gyorskeresés

(#1) BlackSoft

BlackSoft
(PH! addikt)

Ezt tuti megveszem :DD

---------> HardverGURU https://www.hardverguru.com/ <---------

(#2) haxiboy

haxiboy
(PH! addikt)

Annyira nem új, már lassan 1 éve fenntvan az oldalukon, sőt talán külföldön már vásárolni is lehet

(#3) nrgia

nrgia
(őstag)

Mibe fáj egy ilyen kütyü? Tetszik !

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#4) BlackSoft válasza nrgia (#3) üzenetére

BlackSoft
(PH! addikt)

Arra én is kíváncsi lennék...

(#5) ASTON117

ASTON117
(tag)

Mi a különbség az oculus rift és a sony cucca között, a hangon kívül?

(#6) nrgia

nrgia
(őstag)

Találtam egy adatot miszerint 1300 font az ára....pfff mégsem tetszik :(
[link]

[ Szerkesztve ]

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#7) D1Rect válasza ASTON117 (#5) üzenetére

D1Rect
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Az nincs, ez meg van.

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#8) kenny123

kenny123
(PH! addikt)

Ez nem káros a szemnek, hosszútávon?

rMBP 2015 early, 13" 128/8gb eladó: https://tinyurl.hu/kpgg/ | Nobody exists on purpose, nobody belongs anywhere, everybody's gonna die.

(#9) BlackSoft válasza kenny123 (#8) üzenetére

BlackSoft
(PH! addikt)

Amennyire egy monitor, ez is biztosan káros...

(#10) BiP válasza ASTON117 (#5) üzenetére

BiP
(PH! nagyúr)

Szerintem az, hogy ez csak "sima médialejátszó", az Oculus pedig a fejmozgást is figyeli, és aszerint igazítja a tartalmat.

(#11) tabu3x

tabu3x
(tag)

Ha jól számolom, ez már a harmadik iterációja eme HMD-nek. Az első kettő eu-ban horror áron kellette magát - példaként itthon kb. 300k HUF.
Gondolom, ezért nem durrant nagyot a piacon.
Ilyen áron eztán sem fog nagyot szakítani vele a Sony, remélem jobb árat találnak az idei verziónak.

(#12) CoDWaW07

CoDWaW07
(őstag)

Igen tetszetős, de az 1300 font körüli ár tényleg durva ha igaz, akkor marad a gazdag elitek játéka :(

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray

(#13) Chiller

Chiller
(senior tag)

Valami szaki megmondhatná, nem lehetne megoldani ezt úgy "okosba", hogy vennénk két megfelelő tudású és felbontású okostelefon(kijelző)t, és "maszekban" itthon megcsinálni ilyesmit?

(#14) IG-88

IG-88
(kvázi-tag)

Péesnégyes : [link]

Sajnos tényleg drága :(

(#15) grozam

grozam
(kvázi-tag)

Nekem is kell egy ilyen! :Y

(#16) VoidXs

VoidXs
(PH! kedvence)

2 kérdésem lenne a cuccal kapcsolatban:
- 3D képet is lehet rá vezetni, vagy csak szimulál egy nagyobb méretű képet különböző optikai trükkökkel?
- Mennyibe kerül?

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#17) dabadab válasza VoidXs (#16) üzenetére

dabadab
(Jómunkásember)

"csak szimulál egy nagyobb méretű képet különböző optikai trükkökkel?"

Csak szimulál, a közismert "közelebbről minden nagyobbnak látszik, mint messziről" trükkel :DDD

DRM is theft

(#18) VoidXs válasza dabadab (#17) üzenetére

VoidXs
(PH! kedvence)

Akkor nem egy Occulus Rift-killer.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#19) Nigér

Nigér
(őstag)

Szuper lenne ez a cucc, de mire összejön ez az 1300 font az üres sörösüvegek visszaváltásából... :(((
;]

(#20) blade zte válasza Nigér (#19) üzenetére

blade zte
(őstag)

Nyugi, oculus rift 300 sem lesz elvileg, majd a sony fanok ezt, akinek meg van esze, azt veszi.

Oppo find 7 astro black

(#21) Nigér válasza blade zte (#20) üzenetére

Nigér
(őstag)

Nagy kő esett le a szívemről, rá a lábamra, köszi! :DDD
300 font már könnyebben értelmezhető összeg, annyit lehet hogy áldoznék egy ilyen cuccra...
Vagy nem.
Látni kell és kipróbálni, de ebben látok fantáziát (magamnak is).

(#22) Teasüti válasza ASTON117 (#5) üzenetére

Teasüti
(PH! kedvence)

Pl. nem esett szó mozgás visszacsatolásról.

(#13) Chiller
Maszekban csiszolsz hozzá lencsét is? :U
Nem. Nem lehet megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

(#23) danikollar

danikollar
(őstag)

Ezzel tennék egy próbát! :C

(#24) McSpy válasza Nigér (#21) üzenetére

McSpy
(őstag)

300$ alatt lesz,elvileg

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#25) McSpy válasza McSpy (#24) üzenetére

McSpy
(őstag)

Ami már előrendelhető 300$-rt

(#26) VoidXs válasza McSpy (#25) üzenetére

VoidXs
(PH! kedvence)

Ez az ódizájnú fejlesztői cucc extrákkal, a végleges szerintem $249 lesz.

(#27) turit válasza McSpy (#25) üzenetére

turit
(tag)

Ez még a fejlesztői változat , de a végleges remélhetőleg hamarosan megjelenik. A sony-é elég gyenge olyan szempontból hogy látsz egy képernyőt a távolban - körülötte sötétség , ezzel szemben az OC -ben az egész látómeződet kitölti a kép :P

(#28) Silentfrog

Silentfrog
(PH! kedvence)

De megkuksiznám, hogy mit tud, milyen is lehet.

(#29) McSpy válasza VoidXs (#26) üzenetére

McSpy
(őstag)

Igen,ez még nem a végleges,de megfizethető,és aki nem tud várni annak hajrá

(#30) VoidXs válasza McSpy (#29) üzenetére

VoidXs
(PH! kedvence)

Én majd a véglegesből veszek, mert nem kellenek fejlesztői extrák, és a dizájn is olyan lesz, amilyennel reklámozzák. Na meg olcsóbb.

(#31) Xmodule

Xmodule
(őstag)

pár hónapja betévedtem a media marktba (svédországban lakom) és ott volt egy ilyen. Ki is probáltam és azt kell hogy mondjam nagyon állat volt. Rendesen tetszett a 3D is. Bar az nem igy nezett ki mint ami itt van a kepeken hanem annak volt fejhallgatoja is ami rendkivül szépen szolt! viszont egy oriasi negativumot meg kell jegyeznem: iszonyatosan nehéz! és kényelmetlen is ezárltal. a kezemmel kellet fogjam folyamatosan különben nem maradt volna a fejemen pedig már mindenhogy állitgattam. odahivtam az ott dolgozo srácot mondom neki milyen királyság már ez. azt mondja ö még sosem próbálta ki o.O igy néztem mondom akkor gyere és most probáld ki. tetszett neki is:D amugy átszámolva már akkor 160.000Ft volt ami szerintem nem olyan vészes. Csináltam képet is majd mindjart megkeresem hátha megvan valahol.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#32) Chiller válasza Teasüti (#22) üzenetére

Chiller
(senior tag)

Azért kérdeztem, hogy okosabb legyek. :K

(#33) Xmodule válasza Xmodule (#31) üzenetére

Xmodule
(őstag)

Ja bocsi elirtam csak 112.000Ft(persze csak a kiállitott darab) volt:) Sony HMZ-T1

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#34) Slade92

Slade92
(fanatikus tag)

És mennyire jó ez a szemnek?
Haszontalan pénzkidobásnak tartom...
Ez max hosszabb vonat vagy buszos utakra jó de aki már ilyet vesz nemhiszem hogy kocsi helyett vonatal vagy busszal utazik!
Még ha más vezet a kocsiban akkor is hogy néz az ki hogy vezet a csajod vagy a haverod és a fejeden van ez a cucc és nézed a filmet! :))

(#35) Silentfrog válasza Slade92 (#34) üzenetére

Silentfrog
(PH! kedvence)

Azért ha egyedül utazik valaki akkor nem a legpraktikusabb! Mire vége a filmnek csontra kifosszák+ elfelejt leszállni a jóember! :)

(#36) VoidXs válasza Silentfrog (#35) üzenetére

VoidXs
(PH! kedvence)

Nem tűnik teljes lefedésűnek, ki lehet belőle kukucskálni.

(#37) Slade92 válasza Silentfrog (#35) üzenetére

Slade92
(fanatikus tag)

Na látod végképp haszontalan kütyü! :D

(#38) Xmodule válasza VoidXs (#36) üzenetére

Xmodule
(őstag)

a T1-böl nem lehet.Teljesen elfedi a szemedet.

(#39) Teasüti válasza Slade92 (#34) üzenetére

Teasüti
(PH! kedvence)

Rift pl. a végtelenbe fókuszált lencsékkel operál. Az nem megerőltető a szemnek.
Javítsatok ki, ha tévedek, de nem a végtelenbe fókuszálva pihen a szemünk? Amikor elernyednek az izmok.
Mindenesetre természetesebb, mint a fél-egy méterre lévő monitort nézni órákig.

(#40) Tigerclaw

Tigerclaw
(PH! kedvence)

Ennek szerintem akkor lenne igazi piaca, ha max. 100k huf-ért adnák natív full HD felbontással. (és ezt is csak akkor ha tényleg nem fárasztó se viselni, se nézni. Egy TV-hez képest ez minimális előnnyel rendelkezik, de cserébe rengeteg hátránnyal.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#41) Slade92 válasza Tigerclaw (#40) üzenetére

Slade92
(fanatikus tag)

És mégis mikor használnád?

(#42) idegen lény válasza blade zte (#20) üzenetére

idegen lény
(őstag)

Szóval szerinted a Sony-rajongók esztelenek? :D

AVerMedia Game Capture HD C281 Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz!Pesten házhoz viszem! Zuckerberg vagy Elon Musk az Antikrisztus; a következő amerikai elnök, később a Föld teljhatalmú vezetője A csicseriborsó egy szokatlan formájú egynyári hüvelyes növény, leginkább egy madárcsőrű bárányfejre hasonlít

(#43) urbi73

urbi73
(senior tag)

Nem rossz , de ez teljesen kizárja a külvilágot . Én azért szeretem tudni mi zajlik körülöttem .

-

(#44) Silentfrog válasza urbi73 (#43) üzenetére

Silentfrog
(PH! kedvence)

Akkor meg is van az ideális használat a wc-n van! Ott úgysem zargat /jó esetben / senki! :DDD

(#45) idegen lény válasza Silentfrog (#44) üzenetére

idegen lény
(őstag)

A család meg majd frászt fog kapni, hogy a WC-ből kilép egy földönkívüli. :C

AVerMedia Game Capture HD C281 Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz!Pesten házhoz viszem! Zuckerberg vagy Elon Musk az Antikrisztus; a következő amerikai elnök, később a Föld teljhatalmú vezetője A csicseriborsó egy szokatlan formájú egynyári hüvelyes növény, leginkább egy madárcsőrű bárányfejre hasonlít

(#46) Silentfrog válasza idegen lény (#45) üzenetére

Silentfrog
(PH! kedvence)

Meglehet! Idén úgyis a sci-fi éve van ,a mozikban. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#47) idegen lény válasza Silentfrog (#46) üzenetére

idegen lény
(őstag)

(#48) JoolsNOS

JoolsNOS
(PH! kedvence)

Nem 1300 font, "csak 500 körül.
De ha nem kell a sony logo van 200 körül is. Ezt már próbáltam is. Utazáshoz tökéletes.

[ Szerkesztve ]

I5 3570k+ninja3 (4200), Asus P8Z77-V LX, 8Gb Corsair 1600, 64Gb Samsung 830 SSD, Seagate 640GB 5400 RPM 2.5, EVGA Supernova 550GS

(#49) szebev válasza JoolsNOS (#48) üzenetére

szebev
(senior tag)

Amit Te linkeltel £500-ert az a kettes verzio nem a harmas ! A harmas tenyleg £1300 lesz.

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#50) Findzs válasza Xmodule (#33) üzenetére

Findzs
(PH! addikt)

és ez nem okozott szédülést hányingert?

mert az ocolus azt csinálja

„Nem a kutya mérete számít a harcban, hanem a harc mérete a kutyában.”

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.