Új hozzászólás Aktív témák

  • chelsi

    csendes tag

    Na megnéztem a GT és a watch magicet is élőben. Sajnos a GT nagynak tűnik a csuklómra. Viszont amin nagyon megdöbbentem, hogy azt mondták az edigital szaküzletben, hogy az okosóra higiéniai terméknek számít, így a csomag felbontását követően nem állhatok el a termék vásárlásától online rendelés esetén sem. Az eletronics-ben pedig azt mondták hogy nem számít higiénia terméknek.., de értékcsökkentett módon vesznek már csak vissza termékeket (nem csak órára gondolt, hanem tv, hangfal, fényképezőgép stb.) elállás esetén online rendelésnél is. Ti találkoztatok már ilyennel? Ismerősömnek az alzától visszavették minden gond nélkül az okosóráját és visszatérítették a teljes összeget (pedig az egy 80e okosóra volt).
    Szerencsére nem sűrűn kellett élnem az elállási jogommal, de idáig abban a tudatban voltam, hogy minden elektronikai kütyütől el lehet állni 14 napon belül, nyílván az olyan termékektől, ami tényleg (higiéniai: testszőrnyíró, borostavágó) attól nem, de hogy az okosóra miért az? Valamint az electronicsben miért tehetik meg ezt hogy értékcsökkentve veszik vissza? (Bár elhiszem, hogy sok a hülye aki arra utazik, hogy megvegye a terméket, szórakozzon vele 10 napig, aztán visszavigye..amit később meg egy komoly vásárlónak eladnak) De akkor is felveti a kérdést, hogy akkor minden cég a saját kedvére szabhatja a 14 napos elállás jogszabályát?
    Egy óránál egyébként szerintem tényleg kellhet pár nap amíg kiderül, hogy mennyire áll kényelmesen a kezen (a boltban lévő rácsatlakoztatott biztonsági berendezések miatt nem tudtam normálisan felvenni)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák