Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tipuka

    addikt

    válasz tipuka #525 üzenetére

    Már megoldottam, mert yt-n néztem videót, hogy csak 2 kattolás a párosítás majd fw frissítés. :D

    Eddig tetszik a cucc, azt hittem nagyobb lesz (hiába láttam a videókon sokat, élőben más), de örülök, hogy kisebb, illetve könnyebbre gondoltam, de ez nem zavaró persze, volt már Casio Edifice órám is. Ez a szíj rajta nagyon bejön, a Honoros rész rajta meg külön jó, hogy belesüllyed a lukba és ott fogja, hogy ne mozduljon el a szíj. :D A por viszont nagyon durván rátapad a szíjra.
    Ez a bölcső kicsit lehetne puhább(pl gumisabb) anyagú azon a részen két oldalt, ami a testbe kapaszkodik úgy mond, hogy helyén tartsa és tudja tölteni, mert nagyon óvatosan kell bánni, hogy ne karistolja szét a luk körül, hogy húzom le a töltőről, de amúgy nagyon egyszerű és kicsi kis bölcső vagy mi, elfér bárhol, szóval egy rossz szavam nem lehet. Most így ennyi. Még barátkozok vele, látszik rajta már most mennyivel másabb a Mi band -nál, bár csak 2-esem volt. Már nézelődök is pótszíj után milyet kellene venni. :DDD

    Kipróbáltam ezt a telefon megkeresős dolgot is, menő nagyon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák