Új hozzászólás Aktív témák

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz joey04 #253 üzenetére

    Én vagyok a troll és ott tartunk hogy a honort szarnak tartod játékra alkamatlan és csak samsung s7-től felfelé lehet játszani. Hát még érni fognak meglepetések az életben. A játék tudásod a való életben pont semmit se ér, és az azzal eltöltött időt pedig a saját szereteidtől veszed el.
    A note 7 téma pont annyira trollkodás mint a huawei hátértár sztori. És ezt is te kezted. Senki se kérdezte.
    És persze megint miattam. De ti akik olyan témát feszegettek aminek semmi köze sincs a témához az rendben van. Sőt mi több még jogos is, mert még kevés a user és ilyenkor egy fórumon lehet. Ezek után fáradj át egy másik topikba ahol a számok azt mutatják, hogy a huwei eladásai szépen nőnek, az apple meg a samsungé meg nem épp előre mutat. De persze nyilván ezt is meglehet magyarázni. Nyilván jobb szeretik az emberek a "real racingra alkalmatlan" telokat. De az is lehet, hogy van élet a fent említett játékon is túl. :K
    Dehogy örüljél: [link] Ez még mate 8, kirin 950, 3gb ram. Szegény gyerek nem is értem hogy bír vele.
    Ha almád van akkor az se amoled. Most direkt kínzod magad egy hulladék kijelzős telóval? Kész fakír vagy... :C
    A saját időmet meg hagy oszam már be én. Én se adok neked tanácsokat ez ügyben.

    [ Szerkesztve ]

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Új hozzászólás Aktív témák