Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D@niel

    addikt

    válasz mrbego #58 üzenetére

    vaterán árulta Gábor, ő pedig ha jól tudom bangoodon vette, aztán menet közben meggondolta magát, így megvettem tőle bontatlanul

    úgy tudom a kínai verziós telefonokat nem lehet itthon gariztatni, ha gond van akkor vissza kell küldeni annak a webáruháznak ahonnan lett véve
    igen ez hátrány, ezzel jár a kedvezőbb ár
    pont tegnap beszéltem ezekről a dolgokról egy kínai sráccal, náluk ezek a telefonok tényleg elképesztően jó áron vannak
    el is mentettem a számát, azt mondja szívesen hoz nekem onnan telefont :) kaptam a respectet, amikor mutattam neki, hogy eredeti kínai 8x-em van :)
    csak úgy érdekesség képpen: október 24-étől kapható az indiai amazonon ez a telefon, ott 15 ezer indiai rupia az ára, ha jól számolom az kb 210$ környékén van, viszont más országba nem szállít :(
    van itthon egy indiai barátom, próbáltam vele intézni a dolgot, hogy hozzon nekem egyet, de sokat kellett volna várni rá, 80-at nekem ez a telefon megért, redmi note 5 volt a kiszemelt, aztán jött ez a telefon és úgy gondoltam, hogy valami minőségibb dologra van szükségem
    nem nyúltam mellé, gyönyörű ez a kijelző, valaki kérdezte is, hogy ez most akkor amoled? pedig csak egy "sima" LCD de abból a legjobb, kb kihozták a maxot ebből a kijelzőből, jó a betekintési szög, fényerő rendben, az automatikus kalibrálás jól végzi a dolgát
    számomra szimpatikus, hogy ha egy gyártónak saját fejlesztésű CPU-ja van, és ahhoz tudja igazítani a rendszert, a gyakorlatban ez annyit jelent, hogy nagyon gyors a gép, valamint a nyers erő is megvan, asphalt extreme maxon szépen fut, nagyon jó ezen a képarányon játszani, azt gondolom ettől erősebb proci csak a pubg ultra beállításokhoz kellhet
    negatívum egyenlőre annyi, hogy 16:9-es képarány nincs benne a gyári kamerában, csak 18:9, 4:3 és 1:1, így ehhez másik alkalmazás kell nekem (pl. open kamera)

    @Tapsi75: néztem én is a 20 lite-ot, talán ott jobb a kamera de mivel nem vagyok szakember, így nem látom a nagy különbséget, nekem fontosabb volt a nagyobb kijelző és az elérhetőbb ár, minden másban ugyanaz a kettő

    nekem is opció volt a Play, de ott gyengébb a kamera és nem volt szükségem az erősebb procira, viszont a nagy kijelző, és az iPhone X-hez hasonló lekerekítés a széleken roppantul tetszik, valahogy komolyabb benyomást kelt így

    van értesítő led, több színben, de nagyon jelképes, alig látszik, és két felvillanás között is eltelik jó pár mp így azért figyelni kell, hogy lásd, addig pedig 3x bekapcsolod a kijelzőt

    van benne olyan, hogy zsebből kivéve, vagy asztalról felemelve automatikusan bekapcsol a kijelző, ez nekem nagyon tetszik

    a type-c nekem olyan dolog, hogy mindenhol microusb van így nem kell ki-be húzni a kábelt, kocsiban is az van, szóval nem kell plusz 1 kábel
    múltkor jött át ismerős P9-el, nem tudta tölteni a telefont nálam, persze 3 helyen is ott lett volna a microusb

    [ Szerkesztve ]

    𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

  • Sgr_A

    addikt

    válasz mrbego #158 üzenetére

    Nekem már kisebb nem is kéne
    A kijelző miatt vettem ezt

    Zotykoresz: milyen ficsört?
    Nekem csak a hangerőt állítja

    [ Szerkesztve ]

  • vlesi69

    senior tag

    válasz mrbego #158 üzenetére

    Egy picivel nagyobb mint a P20 Prom. Ha rárakom a P20 Prora a tokot mert vastagabbat vettem rá mert a kamera optika kilógna akkor meg pont egyforma méretűek.

Új hozzászólás Aktív témák