Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D@niel

    addikt

    válasz kiss006 #312 üzenetére

    igen, ahogy írta a kolléga, a két cpu között nincs különbség
    valahol írtam is, talán ebbe a topikba még a teszt után, hogy nem értek egyet azzal, hogy a kirin 710 az sd636-hoz van közelebb, inkább a 660 a rivális, ezt látjuk pontszámok alapján is, nálam antutu legutolsó 8-as emui-val 141e
    world war heroes ultra beállításokkal 50-60fps végig megvan, nem melegszik
    az, hogy gyorsabb mindennapi használatban a 8X nem meglepő, ez az emui erőssége
    anno én a note 6-ot néztem, de minőségibb dologra vágytam, ezért lett a 8X, valahogy fakónak tűnik nekem a xiaomi kijelzője, illetve láttam olyan videós összehasonlítást is, hogy a note 5-nek a mikrofonja enyhén "sercegett", mintha kissebb bitrate-ban rögzítette volna a hangot
    ezt lehet utólag javítani, de az is lehet, hogy hardveres
    kissé tartok a xiaomi-tól, túl olcsón nem lehet minőséget adni
    a Honor drágább, de minőségibb, noha nem tudom, hogy ott előfordul-e olyan, hogy a csatlakozó körül lepattog a festék, itt nem, vagy a bluetooth is igaz csak 4,2 de nyugodtan lehet mozogni a telefonnal a lakásban 4-5 méteres körzetben, nem akad meg az audio továbbítás
    a kijelző szerintem itt sokkal szebb
    waze gyorsan jelet talál, és még egyszer sem dobta el
    vagyis az alkatrészek belül nem bóvli kategória
    emui-ről beszéltünk, sok munka van benne, panaszkodnak, hogy nem jó a memória kezelés, erre két dolgot tudok mondani:
    1) xiaomin jobb? samsungon, lg-n?
    2) nekem az a 3-4 program, amit lelakatolok, és a beállításokban megadom, hogy sose zárja be, mindig itt van, bármilyen helyzetben
    talán drágább most a Honor, de minőségibb is

    +1 Honorra, de itt mindenki ezt fogja mondani

    [ Szerkesztve ]

    𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

Új hozzászólás Aktív témák