Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D@niel

    addikt

    válasz Sgr_A #206 üzenetére

    nálam amikor szóba jött a váltás úgy igazán, akkor olyanok voltak az opciók, mint mate 9, meizu m6 note, xiaomi redmi note 5
    mate9 nagyon tetszett, előző 5,5 volt, most nagyobbat szerettem volna, fém ház nagy aksi ezek nagyon szimpatikusak voltak
    meizu azért, mert előzőleg is az volt, és pozitív volt a benyomás
    aztán élőben megnéztem, és nem volt semmi különösebb benyomás, noha jónak tűnt a snap636, a kijelző, de többre vágytam
    a redmi note5-ban sokáig biztos voltam, hogy az lesz a befutó, aztán ahogy egyre jobban nézegettem a Huawei-t, a xiaomi már nem tűnt olyan minőséginek, videó felvétel alatt a mikrofon nem tudott minőséget hozni, és jött a hír, hogy a note8 pro átlátszó hátlapja valójában belülről festett
    szóval éreztem, hogy noha jó áron vannak, valahol "csalni" kell
    a mate 20 lite egyből megfogott
    aztán jött a 8x, láttam, hogy ugyanaz, de nagyobb a kijelző, elérhetőbb áron van, és a hátlap is jobban tetszett, úgyhogy maradt ez

    nem volt még ilyen, de így pár hónap után még jobban tetszik a telefon, végig hozza a színvonalat amit várok, ujjlenyomat hihetetlenül kézre áll, mindig ott van háttérben az a 2-3 app ami nekem fontos, egyből ugranak, úgy működik a rendszer ahogy kell, kiszámíthatóan

    időnként lehetne még nagyobb a kijelző

    a héten jön meg az üvegfólia, majd írok róla, képekkel

    [ Szerkesztve ]

    𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

Új hozzászólás Aktív témák