Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vectra91

    csendes tag

    válasz Threant #834 üzenetére

    Szia,

    Honor 7-et váltotta, holnap lesz egy hete. Nagyon tetszik, és elégedett vagyok vele. Főbb különbségek, melyeket eddig tapasztaltam:

    Az én felhasználásom mellett az aksi tovább bírja, ha reggel leveszem a töltőről, másnap este kell visszaraknom. A 7-es már délután enni kért.
    A visszajelző led az előlapon sokkal jobban látható, mint az elődjén, ez nagyon kellett nekem.
    Sokkal könnyebb és vékonyabb, ami zsebben hordva nagy előny.

    Fm rádió nincs, ezt netről megoldom.
    A dupla koppintásos ébresztés nagyon hiányzik.....én sokat használtam, fájó pont.
    Nincs hozzá usb átalakító. Nekem is sok régi kábelem és töltőm van, de ezt túlélem(veszek újakat).

    A 0,3-as gagyi szilikontokot használom, amíg nem lehet jobb minőségűt kapni. Fóliát végül nem tettem rá. Egy hét zsebben hordás után nincs karc rajta, találkozott már kulccsal és pénzérmével. A 7-est is így hordtam, miután lejött a gyári fólia, az sem karcosodott fél év alatt.

    Összességében nagyon jó vételnek tartom. Nekem a dual active nagyon fontos és ebben is jól működik. A külseje sokakat lenyűgöz, egyedi a kék szín is.

    Egyelőre ennyi, remélem tartós is lesz.

    Üdv,

    V.

Új hozzászólás Aktív témák