Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DaWehun

    tag

    válasz nrg_52 #7090 üzenetére

    Ez így van, és az is ki lett tárgyalva párszor már itt, hogy wipe előtte utána sokat segít azon, hogy tiszta alapokra kerüljön rá az új rendszer. Viszont amilyen környezetben írtad kicsit furán jött le, hogy OTA-ról szerinted nem lehet normális rendszert "futtatni". Honor6-osomon is OTAról lett szedve végig mindnen amíg megvolt és ott is volt friss rendszer android 5ről 6ra, wipe-al és tökéletesen futott mindenféle botlás és bug nélkül. Én soha nem mókoltam egyetlen telefonomat sem, mert nem volt szükség rá, ezt sem fogom elkezdeni. Abban nagyobb hibalehetőséget látok, hogy hozzányúlok és elrontok valamit mint, hogy egy teljesen tiszta gyári szoftvert rárakjak automatikusan. Ez az én véleményem.

    *Nyilván vannak azok a nextgen userek akiknek nem tart semeddig újrarakni egy komplett telefon oprendszert, de ezt egy átlagfelhasználó nem tudja megcsinálni és felteszem az 40-50éves korosztály sem akinél pl. nem egy ilyen telefont láttam már. Viszont ha nem jön rá hivatalos úton frissítés akkor ők el vannak felejtve? Őket nem érintik majd azon a biztonsági rések amiket 1-1 frissítés javít? Ezért fura számomra 1-2 ember felfogása, akik azt állítják, hogy ne sírjak amiért nem jön, inkább rakjam fel magamnak. Annyira hülye hozzáállás ez... Ki akarnak oktatni valamiről amiben egyáltalán nincs igazuk és utána még én vagyok a hülye amiért nem értek egyet velük és próbálom elmagyarázni a dolog lényegét.

    [ Szerkesztve ]

    ...

Új hozzászólás Aktív témák