Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz Sanki #32398 üzenetére

    Nem macska körmöztem. :R

    Most agyalok rajta RollBack és újra fel Orao-ig de félek kétsézk közé ülnék.
    HW-val szemben nulla a bizalmam szoftveres téren már pedig szeretem a teloikat. *

    *A H8 durván dolgozik pedig az ellenkezőn 6 hónap, 3 szerviz, lehet lesz negyedik ma 85-85%-ról hajnal 1-től "reggel" 10:30-ig mire felkeltem merült ~30%-ot WiFi kilőve és stabil hálózat mellet elvileg nem ébresztette megint semmi pedig. Ha használom nagyon jól bírja, az első egy hónapot nagyon jól bírta Oreoval, szvsz ez nem szoftveres téma lesz megint mivel nem változott semmi nem került fel új app még mindig Spotify, Asphalt 9, Civilization triumvirátus meriti max. :DDD
    Ha így fojtatja gari idő lejárta előtt bye bye... U11 vagy U12 lesz helyette esetleg One+ 5. Nem hiszem el, hogy nem sikerül megcsinálniuk, vagy szar a hátulja és a ragacs vagy az akkum bacaxik, 20% alá nem merítem töltőn nem használom. :W

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák