Új hozzászólás Aktív témák

  • paytR

    újonc

    Én is már több mint 3 hete használok egy Kínából rendelt 16GB belső memóriás, 2 sim-es verziót, teljesen meg vagyok elégedve vele. Röviden néhány kiegészítés, személyes vélemény
    - Dizájn lehetne jobb is - elég iphone5-ös -, de ilyen tudás mellett belefér ez is.
    - egyszer ejtettem le eddig betonra kb fél méterről, és a sarka egy kicsit megkarcolódott, de egyéb baja nem lett, nem tört.
    - 2 sim-et aktívan kezeli, ha az egyiken beszélek, becsöng a másik.
    - MUI 3.0 frissítés érkezett múlt héten rá - Ha tényleg prémiumnak tekintik a márkát, akkor kell, hogy jöjjön rá minden más is, a többi verzióra is. Új MUI kevésbé tetszik amúgy, kicsit szintelen.
    - Fényképek jók, estik is, de még egy rendes fényképezőgéptől messze van. Képek mérete kb 3 MB.
    - NFC nincs, de annyi előnye még nincs talán.
    - Wifi jó. Az Antutu teszten a sebességen problémáztak. Ugyan csak 50 Mbit/s körül van a max, de szerintem egy normál otthoni wifi sem mindig tud gigabites jelet adni, és mihez kell az egyáltalán egy 12-36 GB-nyi tárhelyes kütyüre? A vétel elég erős, és talán kevesebbet is fogyaszt, mint mobilnet mellett
    - GPS tényleg villámgyors. Kb 5-10 másodperc kell neki, hogy térképre rakjon.

    Kritika (dizájn mellett),
    - ujjlenyomatok,
    - lezáró gomb a hangerőszabályozó mellett van, és néha a rosszat nyomom :)
    - akksi nem bírja 2 napig, főleg sok telefonálás mellett. De a háttérben igyekszik leállítani mindent, így egy este alatt, pl 5-7%-ot csökken csak a töltöttség, és hétvégéket is jól bírja. Mondjuk a leállítással volt hogy nem értek el Viberen vagy FB messengeren, így érdemes figyelni, hogy miket kapcsolunk ki (viszont jó, hogy minden egyedileg szabályozható)
    - néha visszakeveri a lezáró képernyő hátterét az eredetire, illetve van néhány kínai betű, bár ez lehet, hogy már a kínai ROM miatt.

    Bocs a hosszú írásért. Akit nem érdekel, úgyis átugorja

Új hozzászólás Aktív témák