Új hozzászólás Aktív témák

  • #58569472

    törölt tag

    Eddigi tapasztalataim alapján nem lett rossz a 6.0-a, de azért még lehetne itt-ott csiszolni rajta, apróbb hibák akadnak, de eddig jelentősebb hibával nem találkoztam. A béta verziónál sokan panaszkodtak arra hogy nagyon eszi az akksit, úgy tűnik ezt sikerült kijavítani. Nagyjából Lollipop szinten van az akku fogyasztása, RAM-ból picit több kell neki, gyorsaságban nincs jelentősebb változás, az értesítési sáv lenyitása valamivel gördülékenyebb lett. Picit mintha jobb lenne a hangminőség. Az új animációk személy szerint nekem annyira nem jönnek be (képernyő feloldás, mappa megnyitás) de lehet csak szokni kell még.

    Pozitívumok:
    + átlátszó állapotjelző sáv
    + intelligens szövegszín a kezdőképernyőn
    + értesítési sáv "húzás műveletei" - be lehet külön állítani hogyha bal oldalról húzod le akkor az értesítések jelenjenek meg, ha jobb oldalról akkor meg a parancsikonok
    + akkumulátor % megjelenítése az akku ikonban
    + bővített időjárás alkalmazás
    + iránytű alkalmazás
    + képernyő felvevő
    + az elküldött sms-eket 4 másodpercig vissza lehet vonni
    + a telefon és az üzenetek alkalmazást szétválasztották két külön alkalmazásra
    + háttérkép beállításnál van egy "illúzió" nevű csúszka amivel el lehet homályosítani a háttérképet mielőtt beállítanád
    + egyszerűbb szöveg kijelölés
    + kettős ablak mód - sajnos csak pár gyári alkalmazást lehet használni
    + időzített be és kikapcsolás - be lehet állítani időpontra hogy mikor kapcsoljon ki meg be automatikusan a telefon
    + gyors hívás funkció - kikapcsolt képernyőnél ha nyomva tartod a hangerő le gombot hangjelzésig és utána kimondod a kapcsolat nevét akit hívni akarsz akkor egyből hívja is
    + megújult a nemrég megnyitott alkalmazások listája

    Negatívumok:
    - néha előfordulnak kisebb akadások az animációknál
    - a beállítások menü teljes felforgatása, keresgélni kell mindent
    - kivették a gyári böngészőt (nem mintha használtam volna) és a nagyító alkalmazást
    - a navigációs sávnál kivették a sáv elrejtése lehetőséget
    - kivették az internet sebesség kijelzése opciót...legalábbis én nem találtam sehol
    - nem került be a pro kamera funkció

    Egyenlőre ennyi. :)

Új hozzászólás Aktív témák