Új hozzászólás Aktív témák

  • eurolac

    senior tag

    válasz dredjudge84 #940 üzenetére

    Szia! Előző telóm topiktapasztalata alapján: ha ki is kapcsoltad az éjszakai frissítés lehetőségét, előbb-utóbb sajnos erőszakosan le fog frissíteni egy reggelre neked. Volt aki talált a fejlesztői lehetőségeknél olyat beállítást ami tiltja a frissítések keresését, de annak is lefrissült. Gondolom én, azért, mert már megtalálta és "dobálja" az ablakot. Sokan lefrissítettek, nem voltak az új verzióval megelégedve (kamera romlás, stb.) és a HiSuite segítségével visszaálltak a korábbi verzióra. Kikapcsoltak minden frissítési lehetőséget, de kb. egy hónapon belül ismét magától lefrissült reggelre a telójuk az elérhető legfrissebb verzióra. (Mate 10 Pro fórumtapasztalatok több, mint 1,5 év)
    Én a fentiek miatt nem nyomogatom feleslegesen az ablakban az elutasítást, frissítek, bár sajnos én sem vagyok maradéktalanul megelégedve az új verziókkal meg a vele járó bugokkal, főleg amikor a jelen verzióval semmi bajom nincs mint ezen telefon esetében a droid 10.0-val.
    (egy próbát talán megérhet a fejlesztői menü átnézése, hátha ezen a telón ill. a 10-es droidon van valami valós tiltási lehetőség)

    [ Szerkesztve ]

    Eurolac

Új hozzászólás Aktív témák