Új hozzászólás Aktív témák

  • Dimond G

    senior tag

    Első blikkre a telefon kellemes csalódás volt a Honor 20!

    Van egy RN 8T is és ott ugye nagyobb a kijelző nehezebb is súlyra a teló, de a H20 kicsi, könnyű, karcsú. A kijelző szép IPS, jó volt rajta videót nézni! Nem hiányolom az Amoled kijelzőt. Nem hiányzik a környezeti kijelző! okos óra és a led értesítés pótlolja!
    Az aksi is kellemes meglepetés volt! Pénteken vettem, most tettem rá töltőre! (igaz volt pc-re kötve, de nem sokat. Épp amíg felraktam rá egy app-ot, képet, videót.) A töltés villámgyors! Gyorsabbnak éreztem, mint az RN 8T-nél, de ezt nem teszteltem!

    5x6 képarány nem igazán tetszik. Mondjuk, ha kicsik lennének az ikonok, az jobb lenne. Akkor nem kellene a Nova launcher.

    Kommunikáció! Nos, ez is kellenes csalódás volt. Wifi, gyors, bluetooth is szépen csatlakozik!

    Teljesítmény. Játszom mostanában egy Defender játékkal, amihez wifi is kell....30 perc alatt kb 5%-ot vesz le. Nekem ez jó! :DD
    Minden app szépen fut rajta!

    Kamera. Na ez az ami kényes nekem! Sokat fotózom. Így nem mindegy mivel teszem ezt!
    Az RN 8T-nél kellett a GCam. Itt ezt nem érzem...bár vannak esetek, amikor elvérzik a kamera...ahogy a tesztekben is van!

    Nekem jó kis telefonnak tűnik és szerintem sokáig kitart nálam!
    Köszönöm, ha elolvastátok!

Új hozzászólás Aktív témák