Új hozzászólás Aktív témák

  • Alvin_ti4200

    félisten

    "A hangszóró tetején található kezelőpanel segítségével mindössze a dalok leállítására és újra indítására, valamint a hangerő növelésére vagy csökkentésére van mód."

    Lehet számokat léptetni jobbról balra, illetve balról jobbra "simítással", bár ez szerintem nem túl jó, mert közben ugye mindhárom érintés érzékeny "gomb" felett elhúzza az ember a kezét és van, hogy a léptetés mellett a hangerőt is állítjuk ilyenkor.

    "Itt kell megjegyezni azt is, hogy mikrofonnal nem rendelkezik, így okos hangfalként nem használható."

    Én pont ezért vettem az SL verziót, de minimális felárért ott a sima Sonos One, ami támogatja az Amazon, Google és Apple ide vonatkozó digitális asszisztenseit. A két termék ezen kívül minden másban megegyezik.

    A WiFi-s megoldás egyébként például arra is jó, hogy ha bármikor megérintem a Play/Pause "gombot", akkor ugyanazt a valamit (playlist, album, podcast, stb.) fogja folytatni, amit utoljára hallgattam rajta, függetlenül attól, hogy mondjuk ugyanazt a streaming alkalmazást közben használtam a telefonon is teljesen másra. Én ezt nagyon szeretem, mert van két kedvenc playlistem, amit munka közben szoktam hallgatni a Sonos-okon, ugyanakkor, ha elmegyek sétálni, akkor mást hallgatok és nem kell elővennem a telefont és az appot, amikor hazaérek, hogy onnan folytassam a munka mellett hallgatott anyagot, ahol korábban abbahagytam.

    A termék célközönsége egyrészt nem hallgat külső adathordozóról zenét, így az USB csatlakozó teljesen felesleges, másrészt a cég vízióját figyelembe véve ebben az esetben kellene egy SMB szerver is a hangszórókba, hogy mondjuk a konyhai páron ugyanaz szólhasson, mint a nappaliban lévőkön, amit nyilván nem akarnak bevállalni, mert nagyon niche lenne és csak bonyolítaná a szoftvert, illetve a későbbi terméktámogatást.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák