Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lolal

    senior tag

    Ennyi pénzt elkérni egy kiherélt android rendszerért, egy Google orientált világban. Szvsz eléggé életképtelen ajánlat. Noha nem becsülöm le a huawei-t, mert nagyon korrekt termékeket készítenek, de nem hiszem hogy a saját apparátusuk elindítására egy 300K+ os flagship az ideális megoldás. Az Apple megteheti, hogy elkér ennyit egy nyitó iOS-os készülékért, mert meg is veszik (zárójelben jegyezzük meg, hogy nekik is volt fényesebb évük pont a túlárazás végett) de azért a HMS elterjedését nem így kellene megfejelni. Azt gondolom a Shenzhen-iek még mindig reménykednek a Play Store és a google szolgáltatásokhoz való újra csatlakozásra, mert akkor nem így hanem egy olcsóbb tömeg szegmensben indítanák magukat, ha a tömeges elterjedés lenne a cél.

    Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

  • lolal

    senior tag

    Ezért írtam amit írtam, hogy a huawei még nem teheti meg azt amit az apple. Én is Apple termékeket használok, macbook , iphone, ipad stb... de a google szolgáltatások elengedhetetlenek számomra is. Eleve az e-mailem is gmailos, :DDD valamint szépen összhangban vannak az apple szolgáltatásai a google szerveivel. Nem véletlen említettem a hszben, hogy google orientált világ.

    Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

Új hozzászólás Aktív témák