Új hozzászólás Aktív témák

  • spect80

    senior tag

    válasz Sgr_A #17 üzenetére

    Mate 10 pro-n megnyitottam az amúgy sosem használt Huawei app gallery-t, csak kíváncsiságból, hogy ha a play store kiesne, akkor mihez kezdenék.
    Az a fő gond, hogy messze nem csak a google alkalmazások nincsenek az app gallery-ben, hanem több népszerű, számomra (és szerintem nagyon sokak számára) nélkülözhetetlen 3rd party app sem.
    Csak a teljesség igénye nélkül amiket én használok a google szolgáltatásokon felül:
    online térkép forgalmi adatokkal, otp/raiffeisen/unicredit alkalmazások, revolut, steam, firefox, endomondo, nova launcer prime, eset smart security, office 365 + onedrive, netflix, hbogo.
    Utóbbiak előfizetve, megvásárolva, amiket így buknék is. És akkor még nem is volt szó az olyan sokak által kedvelt appokról, mint a facebook+messenger, whatsapp, instagram, spotify, nfc fizetés szolgáltatás, stb.
    Sok mindenre van alternatíva, ilyen-olyan downloader-ek, meg playtube és hasonló alteregók, amik látványától durva windows phone utánérzésem volt, annak minden rossz tapasztalatával együtt. Szinte magam előtt látom, ahogy letöltöm a hatodik endomondo clone-t, mire végre találok egy használhatót, ami megy a fitness tracker órával és a gps adat is jól jelenik meg.
    szóval 345-ért ez nagyon nagyon sovány jelenleg

Új hozzászólás Aktív témák