Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz hogabesz #109 üzenetére

    Zsebben talán nem, de nekem előfordult már, hogy elfelejtettem lenémítani a telefont munkában vagy egyetemen és videót indítottam, ilyenkor célszerű nagyon gyorsan a hangerő lefele gombot nyomni. Vagy mikor egy oldalt megnyitsz és automatikusan indítja a videót a hirdetésben, de te abszolút nem vagy rá kíváncsi. De csak otthon a fotelban is, mikor a család mellettem a TV-t nézi(főleg a roppant idegesítő alzás reklámnál).

    Miért kell újra feltalálni a kereket? Akkor a nagy lekerekítés végett rakták volna a hátuljára, mint régen az LG-knél volt, de ez felesleges „újítás” volt.

    (#110) Aryon87 Szerintem sincs haszna a lekerekítésnek, bár nekem tetszik, nekem kvázi mindegy hogy van vagy nincs. Tesóm Oneplus 7T Proját használtam tokkal és anélkül is, nekem bejön az érzés meg a dizájn ahogy lekerekedik. Amúgy az egy jó példa arra, hogy úgy is rá lehet tenni a hangerőszabályzókat. Vagy a P30 Pro, ott se kell lemondanunk róla.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák