Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Prof01

    veterán

    válasz szasanyi #15 üzenetére

    Miért vesztette volna el? :U Sokan azt nem képesek megérteni, hogy ez egy opcionális választási lehetőség. Konzolt én is 5-6 évre veszek és hülye lennék most 50k-ért eladni a régi PS4-et ezért a Pro-ért. Mert annyi előnyt nem jelent, amekkora kiadással járna. Majd megveszem 3-4 év múlva a PS5-öt. Ahogy a Sony, én is úgy gondolom, hogy a Pro gépet leginkább a PC-s, illetve a többi "mindig a legújabb kell" gondolkodást követő gémerek veszik majd (meg persze, akik eddig nem vettek PS4-et). Engem pedig egyedül az érdekel, hogy futtatni tudjam a következő generációig az összes PS4-es játékot a régi gépemen. Ezt pedig be fogják tartani állításuk szerint. Mindenki boldog lehet. Szóval hol itt a probléma? :F

    [ Szerkesztve ]

    Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

  • Prof01

    veterán

    válasz szasanyi #61 üzenetére

    Persze, hogy jobb lesz, de azért plusz pénzt ki kell adni. Egy high-end PC-n is szebb lesz a játék, mint egy belépő/közepesen, azért, mert ő hajlandó volt többet fizetni a jobb hardverért! Most konzolon is elérhető ez a választási lehetőség. Ennyi. Ha akarok, akkor meg visszatérek majd a régebbi játékaimra a PS5-ön, ami valószínűleg már visszafele kompatibilis lesz, szóval újrajátszhatom Pro grafikával. Nem érzek semmilyen hiányt. A grafika nem minden, annál fontosabb dolgok szabják meg egy játék minőségét általában. Ha annyira érdekelne, akkor nem váltottam volna 10 éve PC-ről konzolra. Akinek a legjobb, legerősebb kell az úgyis PC-t vesz. :U

    [ Szerkesztve ]

    Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

Új hozzászólás Aktív témák