Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz Cyborg #2020 üzenetére

    Hát, telefon kijelző méretben oké a szifon képe, de mind a mobil fotós topikban is csilliószor bebizonyosodott, nem ellenfél a pixelnek. Természetesebb, sokkal kevesebb hibával a pixel. Nem azt mondom hogy rossz az alma, de engem kicsit zavar, nem lenne alternatíva.

    Amúgy az idegesítő hálózati szarságokat értem is meg nem is. Harmadik pixelem nyúzom, tavaly kellett a 6a-hoz root a volte végett - ez a juzerek 99%nak nem pálya! - de ennyi. OK, nincs most root nélkül 5G, de előzőleg volt, próbáltam, egy darabig még tudok enélkül élni.

    Sajomival meg korábban az almával állandóan ment az utánaolvasás, fórumozgatás, miért nem működik, hol van, hogy lehet rá megoldani.
    Ezer éve stock (közeli) androidot használok, sonyk és pixel készülékeken. Imádom mikor ismerősök *mi/huawei/samsung/stb eszközökkel jönnek, hogy miért nem jön értesítés/miért nem megy a keresés/aa/stb stb, és lehet keresgélni mit tiltottak le a gyári androidban ezek a drága jó gyártók.
    Azaz büdös életbe nem fogok még egyszer nem 'rendes' androidos készüléket venni (egy S6 egy hétig, meg egy 12X negyed évig volt kivétel).
    Nem szeretem mikor kicserélik a saját retardált cuccaikra a gyárit, meg poénból letiltogatnak funkciókat, vagy csak saját márkájú kiegészítőkkel mennek. A saját engedélykezelések/energiagazdálkodási megoldások sem lettek a kedvenceim.
    Bónuszként ezen gyártók jellemzően impresszionális festményeket készítenek fotók helyett, ami szintén nem találkozik az ízlésemmel.

    Most a P7a némileg melegszik néha, ami kültéri fotózgatós/videózásnál zavar, mert soha semelyik telefonom nem pofázott még ezért, plusz az enyémnek az akksija tré. Így gondolkoztam megint sokat, hogy nem várom végig a garis ügyintézést -ha egyszer bármire reagálna a *** cég - hanem veszek mást.

    De nincs igazán olyan ami megfelelne, max a P6a (cserébe újra hosszabb ideig készülnének a kevés fényes képek). Vagy kivárás a 8as szériára (gariztatást még megvárom vele valószínűleg).

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák