Új hozzászólás Aktív témák

  • DaWe94

    senior tag

    válasz Vertigo18 #5235 üzenetére

    Én is ezt tudom elmondani amit a többiek, annyit hozzátennék, ahogy olvasom a fórumot, nekem az jött le, hogy sokan még itt ugranak be a "romolgatás" témába, elkövetik az user errorokat ezzel kapcsolatban aztán jönnek és írnak ide, hogy így meg úgy szar ez a telefon. Igazából szerintem csak az értelmes rom megtalálása okoz gondot ennél a telefonnál sokaknak, de most már ez is adott, public lett a hivatalos magyar és nincs vele semmi gond (legalább is nekem). Ahogy látom, be fog ez indulni és a heti frissítésekkel csak egyre jobb lesz a dolog és nem fog a süllyesztőben eltűnni a telefon. Továbbra sem tudnék mondani olyan telefont ebben az árkategóriában ami felvenné a versenyt vele mindent összevetve. Én teljesen meg vagyok elégedve vele, minden elfogultság nélkül, pedig már Én is belevagyok fáradva a romolgatásba, mert 2010 óta szórakozok ilyenekkel. :D

    Ha eustockon veszed a telefont nem kell mókolnod, meg romolgatnod. Kapod hetente a frissítést rá majd, aztán ennyi, amit úgy raksz fel mint más telefonoknál. :D

Új hozzászólás Aktív témák