Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz XuChi #21 üzenetére

    Van egy oldal ahol vissza lehet nézni a játékmegjelenése óta mikor volt akcióban,de elfelejtettem nevét, majd biztos van itt valaki aki tudja miről beszélek. Detroitot 15 Eurós áron vettem meg nem rég,de mivel ez egy Xboxos hír ez mellékes. Szerintem a Microsoft jobb akciókat ad , mint a Sony, mondom ezt mindkét( mindhárom-- Nintendooooo :D ) konzol tulajaként.
    DE az a legjobb ha lehet válogatni,igazat adok . Attól, hogy van bent lemezmeghajtó nem kötelező használni, de mégis ott van lehetőségnek.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • -Skylake-

    addikt

    válasz XuChi #21 üzenetére

    "Ha nem lesz használt piac, felőlem ott rohadjon meg a videójáték ahol van, egyik játék sem ér 10k-nál többet megjelenéskor, nem hogy 20k-t!!!"

    Azert remelem azt sikerul osszerakni fejben, hogy azert tudsz 7k-ert 20k-s jatekot venni, mert valaki megvette elotte 20k-ert.

    Egyebkent pedig #22 vegen ott van a nagy titkos megfejtes, amit a 7 eves unokahugom is osszerak fejben. A kiadonak egy jatek eladasa 20k-ert ami utana 15szor gazdat cserel az 1 eladas nem 16. Ha en kiado lennek alapbol nem is arulnek lemezen. Aki jatszani akar, az fizesse ki, ez nem kotelezo kiadas. Nekem is draga 20k-ert egy jatek, de ha jatszani akarok vele megveszem, mert ez a megoldas. Ha neked nem er 20k-t, hat ne vedd meg.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • rdt89

    addikt

    válasz XuChi #21 üzenetére

    Én mondok pár példát a sokból. Megnyitom szépen az eddig digitálisan vásárolt játékaimat /Xbox One/ és a mostani használt piachoz nézem hozzá, hiába vettem 1-2-3 éve őket /jófogás/vatera/hardverapro oldalakat veszem alap kutatáshoz/:
    1.
    Forza Horizon 2 2016-ban vettem 6500 ft-ért, most jelenleg használtan lemezesen van 3-6 ezer forint között

    2.
    Sleeping Dogs Definitive Edition 2016-ban 1497ft-ért vettem, lemezes használt 2.5-5 ezer ft között mozog

    3.
    Saints Row 4 Re-Elected szintén 2016-ban vásároltam 1497 ft-ért és használtan 4-7 ezer forint között mozog

    4.
    Ryse Son of Rome 2016-ba 4616ftomba fájt, jelenleg 3-6.5 ezer ft között mozog

    5.
    Gears of War judgement 2016-ban vettem szintén 986ft-ért, jelenleg 1.5-3 ezer forint között mozog

    6.
    Kane&Lynch játékot 397ft-ért vettem 2016-ban maradva még és jelenleg 1.5-2.5 ezer forint között mozog

    7.
    DMC definitive editiont 2016-ban 2636ft-ért vettem és jelenleg is 4-7 ezer forint körül mozog

    8.
    Resident Evil Revelation 2 Deluxe Edition 2016-ban 2995ft-omba fájt, jelenleg még 4,6 ezer forint között mozog

    9.
    Just Cause 3 jelenleg aktív gold előfizetéssel 1797ft, lemezes használtan 3-6 ezer között mozog

    10.
    Assassins Creed Unity 300ft 2016 óta a cd keys-en és lemezesen meglepődtem én is 5-7 ezer ft között mozog

    Most akkor jöjjünk át 2018/2019 megjelenéskor vásárolt játékokra:

    1.
    Far Cry New Dawn 8795ft-ért vettem, jelenleg 8-10.5 ezer forint körül mozog

    2.
    Devil May Cry 5 én megjelenés előtt előrendelésbe vettem digitálisan 12 ezerért, jelenleg 11-14 ezer között mozog lemezesen

    A lemezes árakhoz hozzátenném, hogy nem mindig van helyben, így a postaköltség is a vevőt terheli, az plusz 1db mátyást jelent és a digitális tartalmon sose lesz karc. Én is lemez párti voltam régen, de néha a digitális játékok olyan akciót kapnak, hogy nincs az a használt lemez ár ami alá menne. Valamint ha egy játékot kijátszol nem 100%-osan garantált, hogy azt ha meghirdeted más megveszi, így ott is van rizikó, persze a digitálisnál így is nagyobb a valószínűség, hogy megveszik, mert azt el se lehet adni. A legnagyobb húzónevű játékok is van, hogy olyan akciót kapnak, hogy 21 ezer forintról 10500 vagy 8995-re is lemegy az áruk, akár megjelenés után 1-3 hónapon belül, példa FC: ND és akkor a EA Access-be bekerülő játékok-ról nem is beszélve. Megjelenés után kb. fél évvel az EA games játékok már accesbe landolnak szinte kivétel nélkül. :R

  • Csapoati

    nagyúr

    válasz XuChi #21 üzenetére

    Nem szoktam írni, de 1-2 konkrét példát tudok mondani. Amikor megvettem az X1-emet (2016 június), akciós volt a Forza Motorsport 6, 7000 Ft-ért vettem meg a hivatalos Xbox oldalon. Fél éves volt a játék, ennél csak drágább volt a lemezes. Ugyanez a Forza Horizon 2-vel, azt 5 ezerért vettem ugyanekkor. Később a Forza 5-öt 1200 Ft-ért vettem, szerintem az még mindig drágább lemezesen. Ami aztán később ugye majd nem lesz normálisan olvasható, foglalja a helyet stb. Rám rohad, igen, de csak olyan játékot veszek meg Xbox-ra, amivel játszani is akarok és fogok.

    tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Új hozzászólás Aktív témák