Új hozzászólás Aktív témák

  • MikiLóS

    tag

    válasz k-adi #7 üzenetére

    Nem az A.C. brand butult le, hanem kiderült, hogy azok TÖBBSÉGE akik játszanak vele milyen értelmi színvonalt képviselnek és mik az elvárásaik.
    UBISOFT pont olyan játékokat gyárt amire igény van, nem pedig kitalál valami újat és azt akarja felvirágoztatni. Minden "nagyobb" címe innen - onnan lopás, de hát ehhez értenek, minden szarnak megcsinálják a még gyengébb kopintását, egy eredeti példányuk nincs ami jó lenne, hosszútávon, hja de mégis a Shoot Many Robots, de az q.vára mai napig játszom vele, és úgy, hogy trainer -rel/ cheat -el és nem tudom megunni, mert additív az össze kiadott játékával ellentétben.

    Tévhitben élsz, s nem kicsit.
    A.C 4 -től kb, minden feladat után tudod/ tudtad értékelni a feladatot és a szerint formálták a későbbi játékaikat. Erre van igény, ez nem gáz hanem ezek az emberek játszanak vele akik erre vágynak, vér, brutál, a látvány, a mámorító agyhalál, Wiking Assasin, több tíz méter magas háztetőn ugráló hülye assasin -okra(már maga ez a koncepció is olyan sötét, hogy áhh, nem is részletezném, tudom én vagyok a n0Qb mert mert nem tudom élvezni a szart, hülyeséget).....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák