Új hozzászólás Aktív témák

  • VIC20

    őstag

    válasz #41133696 #36 üzenetére

    ,,Ennyi erővel a Linux is baromira hasonlít, mert ott is van start menü, ikonok, asztal és tálca."

    Így van: hasonlít(hat), ablakkezelőtől, beállítástól függően többé avagy kevésbé.
    Hiszen a felhasználói felületről beszélünk, tudtommal, nem a ,,motorról".

    ,,Van egy jó pár harmadik féltől származó cucc, köztük minőségiek is, szóval aki csak emiatt nem vált az eléggé alapfokon nyomja."

    Van, ahol fel sem merülhet ilyen hegesztős megoldás.
    Az se releváns, hogy milyen fokon nyomja a dolgozó. Kérdés az, hogy mennyibe kerül a váltás (átképzéssel együtt) és nyer-e rajta a cég valamit (merthogy annyira de nagyon jobb, meg hatékonyabb, így ezerszer annyi időt takarítanak meg majd vele...)

    Az otthoni felhasználás más, ott szabad(abb) a vásár, bár továbbra sem értem, hogy most mennyire old meg bármit is, ha rásütünk egy címkét a felhasználóra.

    Egyébként a magam részéről magamra is vehetem éppen: meg vagyok elégedve az alapfokkal, így harminc év tapasztalat után is: mégiscsak mennyivel jobb, mint pl. a dilettáns. :DDD A Win8 felülete viszont nem tetszett: csúnyának találtam és nem kézreállónak. Momentán pedig kevés időm van, hogy sokáig gyötörjem, meg magamat is vele. Ennyi.

Új hozzászólás Aktív témák