Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ALI_G

    veterán

    válasz rudi #21 üzenetére

    előzőekben is írtad és szeretnék válaszolni arra is.

    Mivel kockázati tőke, részben arra is hajtanak, hogy felvásárolják őket, hisz akkor hamarabb visszajön a pénz, de nem akkora haszonnal. Ha meg bebukják, akkor a befektetők megjegyzik a céget mindenestül, és fektetnek másba. Bár én a felvásárlásra teszek, mondjuk 2 év normális esetben, 1 év ha időben kihozzák, fél év ha vmelyik cég nagyobb jövőt lát, nagyobb tőke bevonás esetén. De ha a saját befektetők tudják erőltetni a terméket, szép jövő reményében akkor kitudja, lehet 3 év is :) És még lehetne kombinálni össze-vissza.

    10. hsz környékén már féltem (pontosabban megnézve a 7-ig), hogy senki se érti a cikket. A cél valahol ott lehet, hogy ez a kis hardver (ami lehet akkora lesz mint egy videókártya) kap meg egy rakás utasítást és eldönti melyik egység tudná leghamarabban, leghatékonyabban kiszámolni az adott dolgot. Kicsit (de csak nagyon kicsit) olyan lesz mint egy RISC és SISC mag. Táblázatban tárolja azt a jónéhány utasítást ami elemi szinten elvégezhető, és mondjuk vmelyik egység egy ciklus idő alatt eltudja végezni. A többi meg bonyolultabb, azt meg mással végezteti.
    uh, nagyon elmentem a témától. :U


    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák