Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bwoay

    nagyúr

    válasz anaqer #20 üzenetére

    erre azt tudom mondani, hogy gondolj a karórákra:
    sokan beérik azzal, ha csupán az időt és esetleg a dátumot mutatja.
    Akik ilyen órát szeretnének, azoknak roppant széles választék áll rendelkezésükre, az olcsó vackoktól az óra remekművekig.
    Ezzel szemben vehetsz órát színes kijelzővel,
    GPS-el, kalóriaszámlálóval, pulzusmérővel, iránytűvel, mp3 lejátszóval, stb.
    Magyarán a karórák piaca mindenféle igényt lefed.
    Márpedig komoly igény van az egyszerű típusok iránt is,
    elvégre hány embert látni mechanikus órával,
    vagy analóg quartzórával...
    A telefonpiac meg olyan, mintha ezekre az emberekre próbálnál ráerőltetni
    egy Casio Tough Solar/Wave Ceptor/Data Bank órát, mondván: az alapfunkciót ez is tudja, akkor meg hol a probléma?

    Vannak, akik egy telefonnál beérnék a beszélgetéssel meg az üzenetírással,
    viszont igényük van a minőségi kidolgozásra, kiváló anyagminőségre.
    Ők mit vegyenek? az olcsó telók 99%-ánál pont ezeken spórolnak leginkább,
    és inkább beszerelnek egy ratyi (cSTN) színes kijelzőt,
    meg valami kókler kamerát, ahelyett, hogy csinálnának egy egyszerű telefont masszívra, tartósra, monochrome LCD-vel.

    [ don't... don't believe... don't believe the hype ]

  • erdey_a

    addikt

    válasz anaqer #20 üzenetére

    Persze, hogy nem kényszerít senki sem a kamera/mp3 lejátszó használatára. Csak van egy beidegződésem - mivel sosem voltam miller - hogy nem szeretek olyasmiért fizetni, amire nincs szükségem.
    Tehát ott van mondjuk a szonierikszonnak valami alap mobilja, mostanában 19e körül osztogatják. 20 ezerért vennék is telefont. Csakhogy ebben ott vana kamera meg az mp3. Akkor kéremszépen at kivenni belőle és akkor megveszem 15ezerért. És mindenki boldog. Nem fizettem olyanért, ami nem kell. Számomra a polifónikus, kamerás izébizés telefon egy tisztességtelen árukapcsolás, semmi más.

    A 10e forintos pucér telefonokat meg ugye hagyjuk :D Én a 30-40 ezrest szeretném kütyük nélkül.

    Vérboci

Új hozzászólás Aktív témák