Keresés

Aktív témák

  • TheVeryGuest

    senior tag

    válasz Den #30 üzenetére

    ''nem akarok playlistet összeállítani, csak albumot váltani, előre összeállított playlistek közt váltani....''
    És azt mi támogatja? Szerintem a creative cuccok nem, ott csak track-enként lehet lépkedni, elég lassan. Ráadásul asszem ott a playlist az A PLAYLIST, tehát nem lehet több playlist-et felfűzni a lejátszási listára. Persze ezek lehet, hogy a iriver-ben benne vannak.

    Na, ezek azok a dolgok, amik 1-2 hét használat után jönnek ki, mire az ember kialakítja az adott eszköz mindennapi használatának rutinját. Ezek azok a pici apróságok (amik azért el tudják venni az ember kedvét egy adott terméktől), amiket csak a user manual többszöri elolvasása után lehet tisztázni, vagy ha szar a manual, akkor csak miután megvette az ember a kütyüt. Meg van még a minél több feature elv is. Én a lejátszás közbeni tekerésre voltam ráizgulva, de kb ha 3x használtam.

    “Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

  • 747

    senior tag

    válasz Den #30 üzenetére

    ja a 100k-es ipodhoz mégn külön vegyek táviránítót... mikor 85k-ért creativ nomad zen nx 30 gigás van, egy drágább gépnek feleakkora kapacitásal illene valami pluszt nyújtani.

    en atszamitva 85ert vettem eBay-en 30 gigas iPod-ot. az iPod-ban igazabol az exkluziv design-t, az egyszeru kezelhetoseget, a minoseget, es az Apple nevet kell megfizetni.

    egyebkent nem ertem minek sirankozol minden forumon, hogy draga az iPod, senki nem kenyszerit ra, hogy azt vegyel. ha kell, kell, ha nem, nem.

Aktív témák