Keresés

Aktív témák

  • MaUser

    addikt

    válasz KEndre #9 üzenetére

    A félmilla feletti cuccokkal teljesen egyetéretek (a fényképezőgéppel csak azért nem mert most akarok venni:DD

    ''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

  • alga

    tag

    válasz KEndre #9 üzenetére

    A számítógép részegységek (memória, processzor, VGA, HDD, CD, DVD, modem, és még ezernyi dolog) és a szoftver már benne van a programban. Szoftver fronton szerintem elég jó a választék, ennek ellenére alig veszik őket. És van persze rengeteg monitor, nyomtató, stb.

    Az alaplap az az alkatrész, ami tényleg erősen hiányzik, illetve a monitor nélküli komplett gép.

    A VGA és a fényképezőgép, a nagyértékű készülékek kiemelésével egyetértek, mert a SEx VGA kínálata borzasztó, megbízhatatlan, és tényleg csak a játékhoz kell igazán a nagy grafikai teljesítmény.
    A fényképezőgép (szerintem) nem a program céljainak megfelelő eszköz, bár én is azonnal vettem egyet, ha már lehetett.
    A nagyértékű eszköz meg illúzióromboló, hiszen nem azoknak szól (állítólag) a program, akiknek ilyesmi kell már csak a rendszeréhez (még ha nem is ezek a slágercikkek).

    Tényleg probléma, hogy a program csak a visszaigényelhető adóval rendelkező embereket támogatja, de ez nem oldható meg egyszerűen (azaz további nagy pénzösszegek bevonása nélkül), azaz valószínűleg marad így.

    Alga

Aktív témák