Aktív témák

  • guest

    veterán

    Hali!

    Volt szerencsém hazavinni egy ilyen kártyát, amiről itt szó van. Egy Geforce2 MX-szel vetettem össze, és az eredmény túlmutatott a várakozásaimon. 16 bit-en ugyan elég gyengén szerepel, de 32 bit-ben szinte alig lassul valamit a kártya. Ezek után elvégeztem az Anand féle registry módosításokat, és ez igen jótékonyan hatott a sebességre (kb. +15%). Mindezek mellett pedig az órajelet emelve is jelentős plusz teljesítmény csikarhatunk ki Radeon-unkból. Nekem most 166MHz-en megy a kártya, pedig semmi plusz hűtést még nem raktam rá, és atom stabil, úgyhogy valószínűleg még vannak benne tartalékok. Teljesen elégedett vagyok a sebességével, hisz az MX-et nem lehet egy lapon említeni vele 32 bit-en. Már csak hab a tortán a kiváló képminőség, a szinte élő szinek, amit a kártya produkál. Tehát ha valaki ilyen kártya megvételén töri a fejét, és nem fél egy kis tuningtól, akkor csak javasolni tudom, a kitűnő minősége, és a remek ár/érték aránya miatt.

    Joz

    Ui.: A tesztelés alatt annyira elnyerte a tetszésem, hogy most már nálam marad a kicsike :-)

    prohardver vendég

Aktív témák