Új hozzászólás Aktív témák

  • Benyoo1

    tag

    Aki konfogváltás előtt áll és AMD processzorra akarja építeni a rendszerét akkor az én javaslatom a következő lenne!(csak szem.vélemény)

    Vegyük alapul az AM2rendszert!
    Igaz h sokan mondják hogy így meg úgy nem éri meg, és h minek AM2re váltani!
    Mindenki tudja h a 939 ideje lejárt ugyanis a processzorgyártással felhagynak 2006 végére!
    Vannak jó teljesítményű nagyon durva 4**0+ X2 939 es procik de azok is már igényelnék a DDRII-t. (ez a 939 csúcsa)
    Az AM2-re lehet építeni, tovább jönnek az újnál újabb procik, meg ugye ne felejtsük el a négymagos szerkezeteket sem mert ezek is minden bizonnyal AM2esek lesznek!
    Ugyanakkor alaplapkérdésben kb. egy árban van egy középkategóriás 939 & AM2!
    Az AM2 procik meg olcsóbbak. Ez tény. Úgyhogy mindenki AM2re fel ;) ;)

    Én a következő rendszert gondoltam ki magamnak:

    -Abit KN9 SLI nForce550 AM2 (fsb 450ig állítható, nem drága a 26k-val és jó lap)
    -kezdésnek egy 3500+ os A64, később egy 5000+ környéki X2
    -memória: (a nagy kérdés): vagy 667 vagy 800mhz, vmi kedves kis tuningos 2x1Gb dual
    -procituningnál pedig ott a Zalman CNPS9500 :))
    -videókártya: minimum 7600GT

    Úgy gondolom hogy később még fejleszthető marad a rendszer! Mint processzor, mint memória(gondolok itt a 1000 és 1200mhz extremDDRII-re),mint videokari téren. Nameg ottvan még az SLI is.(mondjuk 939nél már alkalmazták)

    Írjatok légyszi véleményeket erről a ''terv''ről!
    Ha valaki megváltoztatna, (vagy rossz véleménye van egy-egy hardverelemet illetően)
    vagy javasolna valamit, az NE KÍMÉLJEN! Köszönöm :R :R


    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    ABIT KN9 SLI, 6400+ X2@ 3,4Ghz, 2GB OCZ SLI 1066 @ 840 3-4-4-8, Club3d 3870X2 1GB, Chieftec GPS 450W 12cm..UnDeR CoNsTrUcTiOn..

Új hozzászólás Aktív témák