Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gattuso48

    újonc

    válasz DigitXT #4971 üzenetére

    Most erre konkrétan tudnék írni, kezdesz egyre jobban kihozni a sodromból, pedig azt nem könnyű, de akkor kitlitanának az oldalról is, úgyhogy inkább nem.
    Értetlen vagy és nem ismered el, hogy gúnyos megjegyzéssel illettél fentebb, ha nem ugrik be, vagy nem akarsz emlékezni, akkor idézem, amit te írtál:
    "Végre, vki észrevette! Már azon voltam, ha senki nem gratulál, megyek a TG-be."
    Ezt a mondatodat kire értetted? (talán 3x is kérdeztem, de nem válaszoltál azóta sem erre) Mivel hasonló beszólogatások miatt hagytam ott anno a PH!-át, mert nem vagyok kíváncsi az ilyen "csapattársakra", nem idegesítem fel magam, ha nem muszáj, ezért nem kell Einsteinnek lenni ahhoz, hogy rájöjjünk, hogy nekem címezted ezt a gúnyos megjegyzést. És erre reagáltam a sunyi jelzővel.
    A gyökér megjegyzés is erre volt reakció, tudod, Hunnal sem volt semmi bajom, amíg belém nem kötött...
    Még egyszer leírom, remélem, hogy utoljára, nem ismersz!!! NEM ISMERSZ!!!
    Ne állíts ki szakvéleményt egy olyan eset miatt, ahol nyakig sáros vagy és te kezdted a kötözködést, én meg csak nem hagyom magam, joggal. A lenti néhány sorod meg maga a vicc!!!
    Nagyon szuperül megvagyok, nem tudom, hogy miből szűrsz le ilyen baromságokat, jah, de nem kezdek el egy vad idegennek magyarázkodni, mert nincs miért. Ellenben azt javasolnám neked, hogy kevésbé dobálózz olyan szavakkal és bélyegezz meg embereket különböző fórumokon, amelyekről nem tudod, vagy nem akarod érteni, hogy mit jelentenek. Lehet, hogy kevesebben fognak neked támadni!

Új hozzászólás Aktív témák