Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    Topikgazda

    válasz Speed® #4106 üzenetére

    Nem vagyok akkora "analízer", de azért az csak feltűnik, ha valaki így kiugrik...
    Amikor anno "beszóltál" (?), akkor is erről beszélgettünk, hogy előfordulhat ez,
    csak akkor gyanús, ha pont elkezdi írni az illető, hogy próbálgatta a tuningokat.

    Pont nem érdekelt volna az egész! Ha nem írod, hogy elcseszted. Eleve minek
    kell baszakodni az éles pályán tuningolt járművel, amikor versenyben vagy?:F

    De részemről itt vége a vitának, ahogy a kupának is vége. Ha lesz legközelebb
    valószínűleg nem én fogom szervezni, szóval nem kell aggódnod a kioktatásért
    (egyébként nem akart az lenni, de hogy stílszerű legyek: gondolj, amit akarsz).

    Ui: sajnos miattad nem láttam misi belucci körét, mivel csak 5 játékost rak be,
    ebből az egyik a legjobb időt futó, és ha messzi vagy az elejétől (mint én), nos
    a második legjobbat nem fogod látni. Pedig megnéztem volna azt az űridőt.:Y
    Mindenesetre örülök, hogy a Top10-be sikerült beférnem, csak az hagy keserű
    szájízt, hogy ugyanúgy kell befejezni, ahogy kezdtük, egy parttalan vitával...:(((

    Szerk: nem értem azt a részt, hogy "hogy nyeltél eddig"? Mit kellett lenyelni?
    Hogy a Super Diesel-lel is kiugrottál, és megverted Freddyt? Szóltam én érte?
    Hát nem én! Észre se vettem. (Ja de...) Oké, mázlid volt, előfordul, ugorgyunk.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák